Usługi ślusarskie Warszawa Bielany

Usługi ślusarskie Warszawa BielanyNasze pogotowie ślusarskie to firma, która posiada wieloletnie tradycje, zatrudnia wyłącznie profesjonalistów i kładzie nacisk na wzorową obsługę klienta. Pogotowie ślusarskie Bielany to zespół ludzi, którym zależy na Twoim bezpieczeństwie i komforcie!

Jesteśmy czynni przez 7 dni w tygodniu: 6:00 – 24:00 – także w niedzielę i święta. Pracujemy cały rok, bez przerwy po to, aby być w stanie pomóc Ci w momencie awarii, która może zdarzyć się w każdej chwili – drzwi Twojego mieszkania mogą się zaciąć, kluczyki samochodowe zagubić bądź potrzebna będzie ekspresowa naprawa zamków w drzwiach wejściowych do Twojego domu. Na co dzień nikt nie zdaje sobie sprawy z powagi problemów, które wynikać mogą ze źle dobranych bądź źle zainstalowanych zamków. Dopiero w momencie, gdy Klienci spotykają się z tego typu problemami zastanawiają się nad tym, w jaki sposób można naprawić błąd.  W tym momencie wkraczamy właśnie my – fachowcy, dla których branża ślusarska nie ma tajemnic. Otworzymy każdy zamek, naprawimy każde drzwi czy alarm, zainstalujemy w sposób prawidłowy urządzenia zabezpieczające – i to wszystko w pełni profesjonalnie i sprawnie!

Warto współpracować właśnie z nami – oferujemy najwyższą jakość usług, szybkość reakcji, a także wyjątkowe promocje dla naszych stałych Klientów. Jesteśmy otwarci również na firmy, którym zależy na zapewnieniu bezpieczeństwa danych, majątku oraz pracowników i klientów.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Zajmujemy się między innymi takimi usługami jak:

•             Awaryjne otwieranie samochodów, autobusów, samochodów ciężarowych, odblokowaniem stacyjek aut, skuterów i innych środków transportu,
•             Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań, domów, pomoc przy otwieraniu drzwi antywłamaniowych, odblokowanie zamków, okien, sejfów,
•             Naprawa zamków – wszelkiego rodzaju naprawa, serwis i konserwacja różnego rodzaju zamków przy zachowaniu najwyższych środków bezpieczeństwa,
•             Montaż i wymiana zamków – wymiana starych, wysłużonych modeli na nowoczesne mechanizmy, które będą zapewniać bezpieczeństwo przez wiele lat ich użytkowania.

Zajmujemy się również innymi, specjalnymi usługami związanymi ze ślusarstwem i zabezpieczeniami domów, samochodów i firm. Możemy zaprojektować system zabezpieczeń, doradzić przy wyborze drzwi. Pracujemy na całym terenie Bielan, gdzie dojeżdżamy do Klienta bezpłatnie, w najszybszym możliwym czasie.

Zapraszamy do współpracy z nami kontaktując się pod numerem 662-869-662

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w dzielnicy Bielany to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków

Pogotowie zamkowe Warszawa Bielany
Awaryjne otwieranie samochodu Warszawa Bielany
Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Bielany
Montaż i wymiana zamków Warszawa Bielany
Naprawa zamków Warszawa Bielany
Ślusarz Warszawa Bielany