Wkładki do drzwi

Wkładka do drzwi jest nieodzownym elementem zamka, który zapewnia bezpieczeństwo mienia oraz osób. Pogotowie zamkowe w tym zakresie oferuje produkty cenionych w Polsce i na świecie marek – Gerda i Dierre.

Zapytaj o skuteczną ochronę

Wkładki do drzwi Gerda będące w ofercie handlowej Pogotowia zamkowego to gwarancja zadowolenia oraz skutecznej ochrony przed włamaniem. Są one produkowane z wysokiej jakości materiałów, co potwierdzają posiadane przez nie atesty. Dzięki tym dokumentom każdy Klient może mieć pewność, że otrzymuje produkt zgodny z europejskimi normami technicznymi. Jako Pogotowie zamkowe troszczymy się o naszych klientów i staramy się odpowiednio dobierać sprzedawane przez nas produkty do Państwa potrzeb. Wkładki do drzwi Dierre zapewniają użytkownikom skuteczne zabezpieczenie na wiele lat.

Postaw na skuteczny montaż

Niezwykle istotną sprawą w zakresie skuteczności zamontowanych zabezpieczeń, do których należy także wkładka do drzwi, należy montaż tego typu mechanizmów. Pogotowie zamkowe realizuje usługi ślusarskie na wysokim poziomie i może zagwarantować właściwe zamontowanie wkładek.  Nasze wieloletnie doświadczenie w branży oraz umiejętności każdego zatrudnionego ślusarza sprawiają, że usługa montażu tego typu zabezpieczeń odbywa się na najwyższym poziomie, z dbałością o wszystkie najmniejsze detale.

Zleć usługi ślusarskie fachowcom

Pogotowie zamkowe wykonuje popularne usługi ślusarskie. Wśród nich szczególną popularnością cieszy się montaż zamków Gerda. Te i inne zamki, w postaci wkładek do zamków, można kupić u pracujących u nas ślusarzy. To wygodne rozwiązanie. Także w przypadku montażu innych zamków – np. Dierre.

Zawsze do dyspozycji klientów

Pogotowie zamkowe zaprasza do składania zamówień na usługi, w tym montaż zamków Mottura, przez całą dobę. Polecamy Państwu kontakt telefoniczny pod numerem – 662-869-662. Oferujemy konsultacje związane z doborem optymalnego dla Państwa potrzeb zamka oraz wykonanie usługi przy bardzo krótkim okresie oczekiwania.
Pogotowie zamkowe poleca się!