Wkładki do zamków

Wkladki do zamkowZamek jest systemem ochraniającym dom, samochód, biuro. Aby mógł on w stu procentach spełniać swoje zadanie, musi działać bezawaryjnie i sprawnie. Jako Pogotowie zamkowe, naszym Klientom oferujemy wkładki do zamków Gerda, a także wkładki do zamków Dierre.

Wyróżniające się marki

W naszej ofercie znajdą Państwo wkładki do drzwi wyłącznie znanych i cenionych w Polsce i na świecie producentów. Tylko takie produkty zapewnią Państwu odpowiedni poziom zabezpieczenia i ochronią przed włamaniami. Każda oferowana przez nas wkładka do zamka posiada stosowne certyfikaty i atesty potwierdzające skuteczność działania i odporność na interwencje z zewnątrz.
Co więcej, nasze doświadczenie w branży oraz posiadana wiedza pozwalają nam określać jakość poszczególnych wkładek. Właśnie dzięki temu jesteśmy pewni, że każda wkładka do zamków znajdująca się w naszej ofercie spełni oczekiwania każdego z naszych Klientów.

Różnorodność wyboru

Pogotowie zamkowe wykonuje różnorodne usługi ślusarskie. Oprócz sprzedaży zamków naszym klientom proponujemy także naprawę zamków i montaż zamków. Realizujemy także wymianę zamków Gerda. Wśród popularnych usług wykonywanych przez naszych ślusarzy jest także wymiana zamków Mottura.

Montaż wykonany przez fachowców

Pogotowie zamkowe działa na rynku już od ponad 20 lat. Mamy ogromne doświadczenie w branży, które przekłada się na umiejętności wykorzystywane przez nas każdego dnia. Już wielu Klientów przekonało się o jakości wykonywanych przez nas usług. Serdecznie zachęcamy i Państwa do kontaktu oraz skorzystania z naszych usług, w tym montażu wkładek oraz wymiany zamków np. Dierre.

Dostępni przez całą dobę

Nasze usługi można zamawiać telefonicznie przez całą dobę – tel. 662-869-662. Pogotowie zamkowe znane jest z oferowania najwyższej jakości usług ślusarskich oraz sprzedaży wysokiej jakości wkładek do zamków.