Wymiana zamka w drzwiach Dierre | Wymiana wkładki | Serwis

Wymiana zamka w drzwiach Dierre

Wymiana zamka lub wkładki w drzwiach DIERRE to usługa którą możesz u nas zamówić 7 dni w tygodniu: 6:00 – 24:00. Dobrze trafiłeś – korzystaj z naszego ponad 30 letniego doświadczenia i zamów – przyjedziemy, naprawimy, poradzimy lub dokonamy wymiany na nowy.

 Mobilny Serwis Dierre 662-869-662

Masz problem z zamkiem DIERRE, klucz w zamku nie przekręca się lub masz zablokowany zamek DIERRE Mia?
Wymiana wkładki Dierre Mia lub Neos jest dla nas codzienną rutyną i zajmuje nam zaledwie paręnaście minut, a przy okazji dokonamy serwisu drzwi jeśli to konieczne.
Wkładka Dierre Mia to produkt który nasi technicy zawsze mają przy sobie i są w stanie wymienić wkładkę „od ręki”  bez konieczności oczekiwania lub jej zamawiania.

Od 1992 w polsceJesteśmy renomowaną, poważną firmą która od ponad 30 lat służy nie tylko usługi ślusarskie i serwis awaryjnego otwierania, ale również projektowanie i montaż zabezpieczeń antywłamaniowych, dlatego radzimy: zanim zamówisz usługę wymiany zamka DIERRE lub wymiany wkładki DIERRE Mia, przeczytaj informacje którymi chcemy się z Tobą podzielić i które mogą się okazać BARDZO WAŻNE dla Ciebie!

Jeśli cena usługa montażu zamka Dierre jest dla Ciebie najważniejsza lub chcesz wymienić jak najtaniej wkładkę w drzwiach Dierre tylko po to, aby stare klucze nie pasowały do drzwi, a długi klucz piórowy Tobie nie przeszkadza i niebezpieczeństwo przed włamaniem jest Tobie obojętne, to nie musisz dalej czytać – oszczędź swój czas i zamów usługę telefonicznie lub sklepie:

Szybka wymiana zamka DIERRE 7 dni w tygodniu

telefon

Numer serwisowy: 6:00 – 24:00

662-869-662

mapa

Sklep z zamkami Dierre:
Gdańsk ul. Gałczyńskiego 20
Katowice ul. Morcinka 11-13
Łódź ul. Pojezierska 32
Poznań ul. Murawa 37c/L5
Wrocław ul. Traugutta 144
Warszawa Al. Jerozolimskie 214

stacjonarny sklep

– Gdańsk – Gdynia – Sopot (58) 573 11 25
Gliwice – Katowice – Zabrze (32) 411-01-40
– Kraków (12) 352-11-44

– Łódź (42) 237-11-18

Poznań (61) 824-69-56
Warszawa (22) 290-21-12

– Wrocław (71) 726 11 45

 

Jeśli jednak chcesz się pozbyć niewygodnego klucza piórowego Dierre lub zależy Ci na bezpieczeństwie – poświęć parę minut i przeczytaj poniżej ważne informacje

Dierre – dotychczasowy synonim bezpieczeństwa – stracił uznanie specjalistów i Klientów.

Stało się tak za sprawą szeregu tak zwanych „białych włamań” . Cykl śmiałych, tak zwanych „białych” włamań, które miały miejsce w całym kraju (wystarczy wpisać w wyszukiwarce internetowej „dierre białe włamania” ), były i są możliwe poprzez specjalne wytrychy które można samemu wykonać lub kupić w sklepach wysyłkowych.

Przykładowa oferta jednego ze sklepów wysyłkowych:

Uniwersalny klucz Dierre

Aby sprawa była jasna: nie zajmujemy się sprzedażą narzędzi do otwierania drzwi!

Masz Dierre na klucz piórowy? Koniecznie wymień!

„Białe włamanie” podczas Twojej nieobecności w domu to strata materialna, ale zastanowiłeś się co może się zdarzyć podczas Twojej obecności lub w nocy? Nasza firma przygotowała bezpieczne rozwiązanie dla osób, które chcą pozbyć się niewygodnego klucza piórowego i znów poczuć się bezpiecznie we własnym domu. Zamek wpuszczany z kluczem dwupiórowym (na zdjęciu poniżej po lewej stronie), wymieniamy na zamek wpuszczany przystosowany pod wkładkę „euro” i zabezpieczamy szwajcarską wkładką antywłamaniową KESO.

Zamienniki zamków Dierre

Stosowana przez nas szwajcarska wkładka antywłamaniowa KESO, którą montujemy przy wymianie zamka Dierre w drzwiach, zapewnia iż nikt niepowołany nie wejdzie już do domu bez Twojej wiedzy! Wkładka Keso, uznawana przez specjalistów na całym świecie jako wkładka antywłamaniowa najwyższej klasy, to synonimem bezpieczeństwa nie tylko w Europie. Niezawodna budowa wewnętrzna wkładki i zastosowane w niej techniki antymanipulacyjne zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo na najwyższym poziomie przez wiele lat. W raz z symetrycznymi (obrotowymi) kluczami, które są chronione patentem przed niepowołanym kopiowaniem klucza, klient otrzymuje Kartę Bezpieczeństwa na podstawie której można klucz zamówić.

Wymiana zamka Dierre na bezpieczny zamek antywłamaniowy – usługa świadczona przez nas 7 dni w tygodniu

Szybka wymiana zamka DIERRE 7 dni w tygodniu

telefon

Numer serwisowy: 6:00 – 24:00

662-869-662

mapa

Sklep z zamkami Dierre:
Gdańsk ul. Gałczyńskiego 20
Katowice ul. Morcinka 11-13
Łódź ul. Pojezierska 32
Poznań ul. Murawa 37c/L5
Wrocław ul. Traugutta 144
Warszawa Al. Jerozolimskie 214

stacjonarny sklep

– Gdańsk – Gdynia – Sopot (58) 573 11 25
Gliwice – Katowice – Zabrze (32) 411-01-40
– Kraków (12) 352-11-44

– Łódź (42) 237-11-18

Poznań (61) 824-69-56
Warszawa (22) 290-21-12

– Wrocław (71) 726 11 45

 

Informacje dodatkowe

Wymiana zamka Dierre jest usługą, którą Pogotowie zamkowe realizuje bardzo często. Nasi klienci zazwyczaj decydują się na nią w sytuacjach, kiedy przeprowadzają się do nowego lokum i chcą w nim czuć się bezpiecznie, lub zauważają, że ich dotychczasowe zamki nie działają tak jak powinny. W wielu przypadkach naprawa zamka jest niemożliwa, dlatego też nasi fachowcy sugerują wykonanie wymiany zamków w drzwiach Dierre – tylko modele bezpieczne przed “białym włamaniem”.

Praca na wysokim poziomie

O naszych umiejętnościach świadczą wcześniej wykonywane usługi. Pogotowie zamkowe działa na terenie kraju już od ponad 30 lat. Przez ten czas udało się nam pozyskać wielu zadowolonych klientów, którzy często ponownie zwracają się do nas z prośbą o wykonanie danej usługi. Jeżeli i Państwo chcą, abyśmy zajęli się usługą jaką jest wymiana zamka w drzwiach Dierre, serdecznie zapraszamy do kontaktu. Wykonujemy również wymianę zamków Gerda. Gwarantujemy, że podczas rozmowy nasz konsultant ustali Państwa potrzeby oraz dobierze konkretny zamek, który idealnie będzie pasować do drzwi, w których ma być zamontowany oraz zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa. W naszej ofercie znajduje się także wymiana zamków Mottura.

Za Państwa bezpieczeństwo odpowiadamy my i nasze umiejętności. Posiadamy wiedzę oraz doświadczenie w branży ślusarskiej, dzięki czemu wymiana zamków Dierre wykonana przez specjalistów zatrudnionych w Pogotowiu ślusarskim to gwarancja nie tylko odpowiedniego zabezpieczenia i ochrony, ale także zadowolenia z użytkowania urządzeń zamkowych firmy Dierre przez wiele lat.

Sprawdzone produkty

Nowoczesne zamki do drzwi DierreW trosce o bezpieczeństwo oraz zadowolenie naszych klientów, Pogotowie zamkowe dokładanie sprawdza produkty wymieniane w Państwa drzwiach. Co do wysokiej jakości zamków Dierre Lock Trap System jesteśmy przekonani w stu procentach. Potwierdzają to także posiadane przez powyższe zamki certyfikaty świadczące o produkcji według europejskich norm. Co więcej, dokumenty te zaświadczają o wykonaniu urządzeń zamkowych firmy Dierre z najwyższej jakości materiałów, które odporne są na włamania i zniszczenie. Zachęcamy do zakupu wkładek do drzwi oraz skorzystania z bogatej oferty wkładek do zamków.

Nasza dostępność

Chcielibyśmy zaznaczyć, że jako nieliczni wśród firm zajmujących się wykonywaniem usług ślusarskich, działamy 7 dni w tygodniu: 6:00 – 24:00. Pogotowie zamkowe pracuje przez cały tydzień oraz we wszystkie święta w ciągu roku. Dzięki temu jesteśmy do Państwa dyspozycji o każdej porze.
Zapraszamy do kontaktu! Tel. 662-869-662.

Zamki z którymi możesz czuć się bezpiecznie

Na rynku istnieje kilka firm produkujących niezawodne mechanizmy, których sforsowanie zawsze nastręcza złodziejom wielu problemów. Do najbardziej polecanych przez specjalistów należą zamki marki Gerda, Keso, Cipierre, Evva, Salto, Mottura, Ikon i wiele innyh.Te mechanizmy zostały przygotowane przez firmy specjalizujące się w najlepszych na świecie systemach zabezpieczeń. Posiadają stosowne certyfikaty potwierdzające ich skuteczność oraz odporność na włamania.

ABC Zabezpieczeń szczególnie poleca wkładki Keso z kilku powodów. Po pierwsze mechanizmy te gwarantują najwyższy poziom zabezpieczenia potwierdzony stosownymi certyfikatami. Wyposażono je w elastyczny system zmiany kodu wkładki, przez co znacznie trudniej je sforsować. Po wtóre doskonale pasują one do drzwi Dierre, z których wymontowano wkładkę zamka. Po trzecie: wkładki Keso charakteryzują się eleganckim designem, który z pewnością przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym Klientom.

Jeśli masz wątpliwości zadzwoń do ABC Zabezpieczeń – tel. 662-869-662. Nasi specjaliści odpowiedzą na wszelkie pytania związane z zabezpieczeniem drzwi i jednocześnie pomogą dobrać najlepszy zamek, który będzie odpowiadał Twoim potrzebom i możliwościom.

Zamek do drzwi Dierre