Zamki antywłamaniowe do drzwi Tczew

Wybór dobrego zamka zapewni bezpieczeństwo

Zamki do drzwi TczewWybór odpowiedniego zamka do drzwi musi zostać dokonany rozważnie, ponieważ zadaniem nowego zamka będzie zapewnienie bezpieczeństwa naszemu domostwu. Pogotowie zamkowe z Tczewa dysponuje różnymi rodzajami zamków, a także służy radą i pomocą przy wyborze odpowiedniego modelu urządzenia.

Zamek główny to podstawowe zabezpieczeniem każdych drzwi. Z reguły jest to zamek wpuszczany, a Pogotowie zamkowego z Tczewa proponuje szeroki wybór takich urządzeń. Pogotowie zamkowe posiada też zamki jednopunktowe i zamki środkowe oraz z klapką. Sprawdzają się one w drzwiach profilowych, wykonanych z PCV i aluminium, wewnętrznych i pokojowych oraz w pełnych drzwiach wejściowych. Posiadamy również zamki wielopunktowe (czyli centralne kasety drzwi antywłamaniowych) i zamki listwowe/hakowe.

Zabezpieczenie dodatkowe zapewnią zamki montowane w zewnętrznych drzwiach – zamki nawierzchniowe czy sztabowe, określane mianem zamków górnych. Stanowią one doskonałe dodatkowe zabezpieczenie i często posiadają mechanizm antywłamaniowy.

Pogotowie zamkowe proponuje również zamki specjalne – zamki antypaniczne, świetnie sprawdzające się w praktycznym działaniu, a także zamki do drzwi p.poż. i zamki samoryglujące.

Sugerujemy montaż dwóch różnych zamków w drzwiach wejściowych, co zwiększa bezpieczeństwo i zapewnia lepsze zabezpieczenie mieszkania przed włamaniem.

Tylko znane marki to gwarancja niezawodności

Dobrze jest zamontować zamki znanych, sprawdzonych na rynku ślusarskim producentów, gwarantujące odpowiednie bezpieczeństwo. Zalecamy wybór urządzeń marek: Evva, FUHR, GERDA, IKON, ISEO, KESO, LOB, METALPLAST, MOTTURA, czy SALTO.

Pogotowie zamkowe z Tczewa działa na rynku usług ślusarskich od wielu lat, zapewniając swoim Klientom poczucie bezpieczeństwa. Z usług montażu oraz wymiany zamków w drzwiach mieszkań i domów, jakie wykonują doświadczeni ślusarze można skorzystać dzwoniąc pod numer telefonu 662-869-662.

Jesteśmy w pełni dyspozycyjni i mobilni. Pracujemy dla Państwa 24 h/dobę, przez 7 dni w tygodniu. Można się z nami skontaktować także w niedziele i wszystkie święta. Nasz ślusarz przyjmie zgłoszenie (o każdej porze dnia i nocy) i zaledwie w kilka chwil zjawi się na miejscu zdarzenia, by Państwu pomóc.

Awaryjnie otworzy drzwi domu lub samochodu, ale i wymieni zamek u drzwi. A wszystko to zrealizuje na czas i bezinwazyjnie. Po wykonanej pracy na stolarce drzwiowej lub karoserii samochodu, nie znajdą Państwo żadnego śladu naszej działalności. Polecamy się jako rzetelna firma dbająca o bezpieczeństwo swoich Klientów.

Wśród naszych usług znajduje się także awaryjne otwieranie samochodów, które realizują doświadczeni ślusarze.  Jesteśmy gotowi wykonać dla naszych klientów każdą ślusarską usługę – zachęcamy do kontaktu – tel. 662-869-662