Zamki do drzwi mieszkań Gdynia Gerda, Dierre, Mottura

zamek do drzwi gdynia•             Zamki do drzwi Gdynia

Postaw na sprawdzone zamki najlepszych producentów

Odpowiednio dobrany zamek to podstawa bezpieczeństwa i ochrony mienia. Jeśli chcesz poczuć się w swoim domu zawsze pewnie postaw na zamki renomowanych producentów. 

W naszej ofercie w Gdynie proponujemy wyłącznie mechanizmy wyprodukowane przez znane i cenione na świecie marki, wśród których znajdują się m.in.: Evva, FUHR,GERDA, IKON, KESO, LOB, METALPLAST,Mottura oraz SALTO. Zapewniają one wysoki stopień zabezpieczeń. Przyznane certyfikaty bezpieczeństwa są gwarancją, że zamki tych producentów skutecznie chronią obiekty  przez nieuprawnionym wtargnięciem osób trzecich.

Zamki do drzwi w Gdyni

Zachęcamy wszystkich do skorzystania z naszej oferty w zakresie zamków do drzwi. W Gdyni pracujemy zarówno w zakresie sprzedaży mechanizmów do drzwi, jak i świadczymy usługi ślusarskie. Naszym pracownikom można z powodzeniem zlecić montaż i wymianę zamków oraz naprawę zamków. 

Proponujemy zakup jedynie sprawdzonych zamków – nasza oferta jest niezmiernie szeroka w zakresie różnorodności dostępnych modeli, dzięki czemu z powodzeniem dopasujesz zamek do konkretnych drzwi. Prezentowane w naszym sklepie produkty pasują zarówno do drzwi zewnętrznych, jak i wewnętrznych. Sprawdzą się w drzwiach wykonanych z metalu, drewna, płyt czy PCV.

Oferujemy zamki takich typów, jak: 

•             zamki nawierzchniowe,

•             zamki nawierzchniowe z łańcuchem,

•             zamki jednopunktowe do drzwi pełnych, wejściowych oraz bram, furtek i drzwi wewnętrznych;

•             zamki wpuszczane,

•             zamki rozporowe,

•             zamki listwowe-hakowe,

•             zamki anty-paniczne

•             zamki antywłamaniowe.

Jednocześnie w sprzedaży posiadamy także wkładki do drzwi, dzięki czemu, w razie konieczności, nie będziesz musiał wymieniać całego mechanizmu. 

Wymagającym Klientom proponujemy nowoczesne zamki elektroniczne oraz kompleksowe systemy antywłamaniowe.

Jaki zamek wybrać? 

Nie wiesz, jaki zamek będzie najbardziej odpowiedni do wybranych drzwi? Zadzwoń do nas – nasi doświadczeni ślusarze w Gdyni pomogą dobrać odpowiedni mechanizm do konkretnych drzwi. Do wskazanych lokalizacji zaproponujemy zamki dostosowane do potrzeb i oczekiwań właściciela.

Skorzystaj z pomocy specjalistów – zadzwoń – tel. 662-869-662.