Zamki Ikon – Sprzedaż, montaż i serwis zamków

Nowoczesne zamki Ikon

Zamek nawierzchniowy do drzwi IKONZamki Ikon znane są ze swojej wysokiej jakości i klasy bezpieczeństwa. Wpuszczane zamki Ikon można dopasować do większość drzwi. Niewielkie rozmiary i duży poziom bezpieczeństwa to cechy, które decydują o ich wyborze przez klientów. Ich niewątpliwą zaletą jest estetyka wykonania i dyskretny wygląd, dlatego warto zamontować je we własnym mieszkaniu.

Oprócz standardowych zamków wpuszczanych, zamki Ikon można nabyć w formie zamków elektronicznych. Ten rodzaj zamknięcia najczęściej stosowany jest w hotelach, ponieważ zapewnia ochronę i bezpieczeństwo bez konieczności korzystania z tradycyjnego klucza.

To nowoczesne rozwiązanie to przede wszystkim wygoda dla klientów. Wkładki elektroniczne mogą być zaprogramowane na określony czas. Przykładowo, po tygodniu elektroniczny klucz nie otworzy drzwi. Taki elektroniczny klucz można oczywiście zaprogramować ponownie. System kontroli dostępu wyposażony jest w wyświetlacz, który po włożeniu klucza do zamka ustawi odpowiednią buzię (uśmiechniętą lub smutną), gdy włożymy go do odpowiednich lub nieprawidłowych drzwi.

Programator z oprogramowaniem zarządzającym systemem pozwoli nie tylko zaprogramować klucze, ale też wykaże w jakich godzinach były używane.

Chociaż elektroniczne zamki Ikon zostały przygotowane pod hotele i domy wczasowe, nic nie stoi na przeszkodzie, aby zamontować je w swoim mieszkaniu. Doskonale sprawdzą się jako zamiennik tradycyjnego zamka. 

Serwis zamków Ikon

Oferujemy naprawę, montaż i wymianę zamków marki Ikon. Nasi technicy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu: 6:00 – 24:00, również w dni świąteczne.

Serwisowy numer IKON: 662-869-662,

Gwarantujemy factelhową obsługę i duże doświadczenie w wykonywanych usługach. Nasi ślusarze są precyzyjni, posiadają rozległą wiedzę na temat mechanizmów zamkowych oraz dysponują dostępem do sprzętu umożliwiającego profesjonalną realizację usług ślusarskich.

Warto pamiętać, aby montaż nowego zam a zlecić specjaliście, ponieważ fachowa instalacja zapewni zachowanie wszystkich jego funkcji i zapobiegnie przedwczesnemu zużyciu mechanizmu. Polecamy się także do naprawy zamków Ikon w czasie trwania i po skończeniu gwarancji.

Oferujemy montaż, naprawę i sprzedaż takich zamków, jak:

1. IKON SK6 V7

a. Z534 wkładka z gałką

b. Z551 wkładka standard

c. Z532 pół-wkładka

d. 1531 zaślepka

e. Z050 + 9133 Cylinder zamka dodatkowego z zasuwą IKON

f. Z050 + 9132 Cylinder zamka dodatkowego z zasuwą IKON ze sztywnym łańcuchem

g. Z320 Zamek z gwintem

h. Z315 Kłódka

2. IKON N26

a. P634 wkładka z gałką

b. P651 wkładka standard

c. P632 pół-wkładka

d. 1531 zaślepka

e. P050 + 9133 Cylinder zamka dodatkowego z zasuwą IKON

f. P050 + 9132 Cylinder zamka dodatkowego z zasuwą IKON ze sztywnym łańcuchem

g. P320 Zamek z gwintem

h. P315 Kłódka

3. Zasuwy nawierzchniowe IKON

a. Z.B.8444 – sztaba ryglowa ze sztywnym łańcuchem – pozioma

b. Z.B. 8443 – sztaba ryglowa – pozioma

4. IKON  Cliq – wkładki elektroniczne

a. eCliq

b. VERSO Cliq

c. Cliq GO