Zamki do drzwi Katowice

Zamki do drzwi Katowice

 

Zamki antywłamaniowe do drzwi Katowice

 


Żyj bezpiecznie – tylko ze sprawnymi zamkami

Wszyscy chcemy czuć się bezpiecznie, szczególnie w swoim domu. Dlatego jeśli tylko zauważysz, że zamek nie działa tak sprawnie jak kiedyś, zastanów się nad koniecznością jego wymiany. Działamy w Katowicach. Sprzedajemy doskonałej jakości zamki światowych producentów. Możesz zaufać naszemu doświadczeniu i wiedzy oraz gwarancjom bezpieczeństwa oferowanym przez najwyższej klasy produkty.
Ażeby czuć się bezpiecznie, zamek musi działać bez zarzutów. Tylko wtedy spełni swoje podstawowe funkcje, jakimi są ochrona mienia i życia użytkownika.

 

 

 

Wkładki do zamków KESO Katowice

 

 

Prowadzimy sprzedaż zamków

W branży zamkowej jesteśmy najlepsi. Działamy profesjonalnie. Prowadzimy stałą sprzedaż zamków najwyższej jakości.
U nas kupisz zamki nawierzchniowe, o które często pytają Klienci. Mechanizm działania tych zamków znany jest od wielu lat i wciąż cieszy się dobra renomą. Obecnie jednak najczęściej  jest montowany jako zamek dodatkowy. Zamki ryglowe nie tracą na swojej popularności, a jeśli występują jako zamek z łańcuchem lub zamek z zasuwką, stanowią produkt pożądany przez Klientów. Dodatkowo i na wysokim poziomie zamki tego typu zabezpieczają dom przed włamaniem.

Także zamki wpuszczane są w stałej i bieżącej sprzedaży naszej firmy. Posiadamy zamki wpuszczane jednopunktowe. Rekomendowany jest w ich przypadku montaż w drzwiach pełnych wejściowych, pokojowych, w bramach, furtkach oraz do drzwi profilowych, z aluminium i PCV. Oferujemy także zamki wpuszczane wielopunktowe, czyli kasety centralne drzwi antywłamaniowych, będące zamkiem głównym oraz zamki listwowe –hakowe.
Jeśli poszukujecie zamków dodatkowych (zamków górnych) oraz specjalnych – zgłoście się do nas. Zaoferujemy Wam zamki specjalne – antypaniczne, do drzwi p-poż. oraz ryglujące. Wszystkie typy zamków znajdziecie w naszej stałej ofercie!

 

Wkładki zamkowe – do kupienia od zaraz

Jeśli nie będzie potrzeby wymiany całego zamka, możemy zaoferować wkładki do szybkiej wymiany. Wkładka patentowa i wkładka euro-profil są w ciągłej sprzedaży naszej firmy. Zachęcamy do konsultacji z zatrudnianymi przez nas specjalistami, którzy w profesjonalny sposób określają potrzeby Klientów. Mogą również, jeśli będzie taka potrzeba,  wykonać wymianę i montaż wkładki zamkowej.

 

Kompleksowa obsługa – to nasza specjalność

Zajmujemy się sprzedażą zamków w Katowicach – zapraszamy Cię do naszego sklepu na ul. Morcinka 11-13, Katowice. Świadczymy także usługi w zakresie doradztwa w sprawach wyboru zamków. Wymieniamy i montujemy zamki na nowe. Wszystko po to, aby nasi Klienci otrzymali komplet usług w jednym miejscu. Zawsze na czas i z pełną ofertą zamków! Skontaktuj się z nami.
 
Zapraszamy do kontaktu pod numerem 662-869-662.

Nowoczesne zamki do drzwi Katowice