Zamki do drzwi Kraków

Doskonałe zamki najlepszych producentów

Zamki do drzwi KrakowZajmujemy się sprzedażą doskonałej jakości zamków, sprawdzonych i najlepszych na rynku producentów. Do takich z pewnością zaliczyć można zamki firm: GERDA, SALTO, IKON, KESO, ISEO, LOB, Evva, METALPLAST, FUHR i Mottura. U nas każdy Klient zostanie obsłużony na najwyższym poziomie. Po krótkiej rozmowie zaproponujemy najlepiej pasujący, odpowiadający potrzebom Klienta system zamkowy. Posiadamy w stałej sprzedaży zamki nawierzchniowe. Klienci doskonale znają ten typ zamka, gdyż jest on obecny na rynku od wielu lat. Spełnia najczęściej funkcje zamka dodatkowego. Jeśli występuje jako zamek z łańcuchem lub zamek z zapornicą, stanowi dodatkowe zabezpieczenie zamka głównego. Montując w drzwiach wejściowych tego typu zamek, Klienci z pewnością mogą czuć się bezpiecznie w swoich domach. W ofercie posiadamy także zamki wpuszczane, będące zamkami głównymi, czy też zamkami pod klamką. Wśród nich na uwagę zasługują zamki jednopunktowe, dobre do drzwi profilowych, pełnych wejściowych, pokojowych, bram i furtek oraz wielopunktowe, będące kasetami centralnymi drzwi antywłamaniowych – to tak zwane zamki zaporowe, centralne. Oferujemy również zamki listwowe, czyli hakowe.

Zamki dodatkowe i specjalne – w naszej stałej ofercie

To nie wszystko! Jeśli szukasz zamków dodatkowych – dobrze trafiłeś – mamy je w stałej ofercie. Także zamki specjalne – w tym szczególnie antypaniczne, przeznaczone do drzwi p-poż. i samo ryglujące. Wybór jest ogromny!
Zanim zdecydujesz się na wymianę całego zamka, skontaktuj się z nami. Być może okaże się, że konieczna jest jedynie wymiana wkładki na nową, bez potrzemy zmiany całego systemu zamkowego. Spokojnie – w bieżącej ofercie posiadamy także wkładki – euro-profil, wkładki patentowe. U nas załatwisz wszystkie sprawy związany z zamkami!

Bezpieczeństwo to podstawa

Bezpieczeństwo naszych Klientów jest dla nas najważniejsze. Dlatego kompleksowość jest podstawą naszego działania. W ciągłej sprzedaży posiadamy zamki doskonałych  producentów oraz świadczymy usługi montażu i wymiany zamków na nowe.
Kompleksowość naszych usług jest doceniana przez Klientów, którzy wiedzą, że można nam zaufać w zakresie doradztwa w sprawie zamków. Tak dobierzemy system zamkowy, by odpowiadał deklarowanym potrzebom naszych Klientów. Warto zaufać wieloletniemu doświadczeniu naszej firmy oraz fachowości zatrudnianych przez nas pracowników. Tylko u nas w bieżącej sprzedaży dostępne są najlepsze, profesjonalne zamki sprawdzonych producentów. Skontaktuj się z nami w Krakowie!
 
Zapraszamy do kontaktu pod numerem 662-869-662.