Zamki do drzwi Łódź

Kompleksowość – to nasza dewiza

Zamek do drzwi LodzJeśli szukasz firmy, która kompleksowo załatwi wszystkie sprawy związane z zamkami – dobrze trafiłeś. W taki właśnie sposób działamy. Prowadzimy bieżącą sprzedaż zamków w Łodzi, doradzamy Klientom, który z wielu modeli zamków wybrać. Dodatkowo wykonujemy montaż i wymianę zamków na nowe. Skontaktuj się z nami, jeśli masz problem z zamkiem. Sprawę załatwimy w jednym miejscu, na czas, profesjonalnie.

Ogromny wybór zamków – od zaraz

Sprzedajemy zamki każdego typu i rodzaju najlepszych, sprawdzonych producentów. Szukasz zamka nawierzchniowego? Proszę bardzo – w naszej stałej ofercie posiadamy takie właśnie zamki. Klienci często pytają o zamek dodatkowy, czy zamek górny. Są to sprawdzone i znane od wielu lat mechanizmy zamkowe, które wzmocnią istniejące zabezpieczenie podstawowe drzwi wejściowych. Sprzedajemy również zamki wpuszczane, czyli kasety zamka, będące zamkami głównymi, często określanymi jako zamek z klamką. Wśród tych mechanizmów znajdą Państwo zamki jednopunktowe – tak zwany zamek środkowy, doskonałe do drzwi pełnych wejściowych, pokojowych, bram, furtek oraz profilowych, z aluminium i PCV, a także wielopunktowe, czyli kasety centralne drzwi antywłamaniowych (zamki rozporowe) i zamki listwowe – hakowe.
Ta bogata oferta urozmaicona jest zamkami dodatkowymi, dziennymi oraz specjalnymi, do których należą zamki antypaniczne, do drzwi p-poż. oraz samo ryglujące.
Klientom, którzy nie decydują się na zakup nowego zamka oferujemy wkładki zamkowe – wkładki euro profil, czy tak zwane „wkładki yalowskie”. Wszystkie produkty znajdują się w naszej bieżącej sprzedaży

Najlepsi producenci – kup dobry zamek

Poczucie bezpieczeństwa jest ważne dla dobrego codziennego samopoczucia. Drzwi wejściowe do domu czy mieszkania muszą być dobrze zabezpieczone, aby Klienci mogli czuć się bezpiecznie. Zawsze, jeśli zauważycie, że coś złego zaczyna dziać się z Waszym zamkiem, skontaktujcie się z nami i skorzystajcie z naszej bogatej oferty.
Sprzedajemy produkty najwyższej jakości, sprawdzonych, dobrych producentów, takich jak:  GERDA, SALTO, IKON, KESO, ISEO, LOB, Evva, METALPLAST, FUHR i Mottura. Oferowane przez nas zamki gwarantują bezpieczeństwo, a zatem niczym nie zakłócony spokój codziennego życia.
Stała sprzedaż zamków oraz wkładek zamkowych, jak również usługi wymiany i montażu zamków na nowe są naszą codzienną pracą. Skontaktuj się z nami w Łodzi, jeśli potrzebujesz nowego zamka. Profesjonalnie doradzimy w wyborze najlepszego systemu zamkowego, odpowiadającego oczekiwaniom i rzeczywistym potrzebom.
 
Zapraszamy do kontaktu pod numerem 662-869-662.