Zamki do drzwi mieszkań Sopot Ikon, Salto, Keso

Zamki do drzwi Sopot

Wkladka IkonPostaw na bezpieczeństwo

Chcesz czuć się bezpiecznie we własnym domu, biurze, pracy? Szukasz zamków w Sopocie? Postaw na sprawdzone mechanizmy, które skutecznie zabezpieczą przed włamaniem. Takie zamki kupisz u nas – gwarantujemy ich wysoką jakość – znacznie wyższą, niż towarów dostępnych w niespecjalistycznych sklepach – na przykład w marketach budowlanych.

Bogaty asortyment

Dbamy o to, aby Klienci mieli dostęp do szerokiej gamy produktowej. To gwarantuje, że w naszej ofercie znajdą towary odpowiadające ich potrzebom.

U nas proponujemy zamki wielopunktowe, które świetnie sprawdzają się w zabezpieczeniu domów, mieszkań i biur. Jeśli szukasz mechanizmu jeszcze skuteczniejszego polecamy zamki antywłamaniowe, które dzięki zastosowaniu zamka rozporowego doskonale ochronią każde wnętrze przed nieuprawnionym wtargnięciem.

W naszej ofercie prezentujemy także zamki nawierzchniowe, które doskonale pełnią rolę mechanizmów dodatkowych. Klienci cenią także zamki z zasuwą, które świetnie sprawdzają się jako dodatkowe zabezpieczenie podstawowej ochrony domu.

Szeroki wybór marek i modeli

Nasza firma w Sopocie oferuje szeroki wybór różnorodnych marek cenionych na rynku. Wśród nich proponujemy produkty sygnowane znakami: GERDA, SALTO, IKON, KESO, a także LOB, Evva, METALPLAST, FUHR i Mottura. Prezentowani producenci gwarantują zamki o wysokich właściwościach przeciwwłamaniowych.

W naszej ofercie proponujemy szeroki wybór różnorodnych modeli zamków, wśród których znajdują się:

•             zamki nawierzchniowe,

•             zamki nawierzchniowe z łańcuchem,

•             zamki jednopunktowe do drzwi pełnych, wejściowych oraz bram, furtek i drzwi wewnętrznych;

•             zamki wpuszczane,

•             zamki rozporowe,

•             zamki listwowe-hakowe,

•             zamki anty-paniczne

•             zamki antywłamaniowe,

•             wkładki do zamków.

Dla szczególnie wymagających Klientów mamy także szeroki wybór nowoczesnych zamków elektronicznych oraz innych zabezpieczeń antywłamaniowych.

Dodatkowe usługi ślusarskie

Oprósz bogatego asortymentu zamków do drzwi w Sopocie proponujemy również skorzystanie z szerokiego wachlarza usług ślusarskich.

Potrzebujesz nowego zamka do drzwi? Chcesz zlecić montaż i wymianę zamków?Zachęcamy do kontaktu – tel. 662-869-662. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.