Zamki do drzwi Poznań

Zamki do drzwi Poznań


Problem z zamkiem? Skontaktuj się z nami

Zamki antywłamaniowe do drzwi PoznańZacinający się zamek jest prawdziwym zmartwieniem jego właściciela. Ażeby nie dopuścić do awarii zamka, można wcześniej pomyśleć o zakupie nowego i wymianie niesprawnego urządzenia na nowe. Jeśli zaczynają pojawiać się symptomy zbliżającej się awarii, warto skontaktować się z nami. Sprzedajemy zamki w Poznaniu. Posiadamy bogatą ofertę systemów zamkowych, które zadowolą najbardziej wymagających Klientów. Śmiało można stwierdzi, iż u nas, „od ręki” nabyć można wszystkie istniejące na rynku typy zamków.

Bogata oferta – lepszy wybór!

Dysponujemy zamkami nawierzchniowymi, często poszukiwanymi przez Klientów. Te zamki starego typu, obecne są na rynku od wielu lat. Wciąż jednak cieszą się olbrzymią popularnością. Posiadają dobrą opinię zamków dodatkowych. Często uważane są za zamki, które wspomogą zamek podstawowy, antywłamaniowy. Zamek górny czy zamek z łańcuchem spowoduje, że we własnym domu Klient poczuje się dobrze zabezpieczony.
Posiadamy także zamki wpuszczane, czyli kasety zamkowe, będące zamkiem głównym drzwi wejściowych – to tak zwany zamek z klamką.  W szerokiej ofercie naszej firmy znaleźć można zamki wpuszczane jednopunktowe – zamek środkowy, przeznaczone do drzwi profilowych, zarówno z aluminium, jak i PCV, a także do drzwi pełnych wejściowych, drzwi pokojowych, bram i furtek oraz wielopunktowe, wśród których wybrać można kasety centralne drzwi antywłamaniowych oraz zamki listwowe (hakowe).

Zamki dodatkowe – wszystko w jednym miejscu!

Zamki dodatkowe, czyli zamek górny, dzienny, również znajdują się w naszej szerokiej ofercie, w której znaleźć można także zamki specjalne – antypaniczne, do drzwi p-poż. i samo ryglujące.
Warto zasięgnąć opinii naszych specjalistów, gdyż często nie ma potrzeby wymiany całego zamka na nowy. Wystarczy na przykład dokonać wymiany wkładki. Dobrą wiadomością dla mieszkańców Poznania jest to, iż dysponujemy wkładkami euro-profil, wkładkami patentowymi i tak zwanymi „wkładkami yalowskimi”.

Rodzaje zamków do drzwi Poznań


Profesjonalne produkty najlepszych producentów

Zapewniamy, iż w swojej ofercie posiadamy zamki najlepszych, sprawdzonych producentów. Na stanie widnieją zamki firm: GERDA, SALTO, Dierre, IKON, KESO, ISEO, LOB, Evva, METALPLAST, FUHR i Mottura.
Szczycimy się tym, iż wszystkie zamki są dostępne u nas „od ręki”. Ponadto, na życzenie Klienta możemy wykonać montaż i wymianę zamków. Zachęcamy do skorzystania z naszych usług oraz bogatej oferty zamków najlepszych producentów. Szukasz zamków w Poznaniu? Jesteśmy do dyspozycji przyjdź do naszego sklepu, który mieście się pod adresem – ul. Murawa 37C/L5 w Poznaniu.
 
Zapraszamy do kontaktu pod numerem (61) 824-67-96 lub 662-869-662

Nowoczesne zamki antywłamniowe Poznań