Zamki Salto – Sprzedaż, montaż i serwis zamków

Zwiększ poczucie bezpieczeństwa

Zamki hotelowe SALTOJeśli chcesz zapewnić sobie poczucie bezpieczeństwa zamontuj w drzwiach zamki Salto.

To wysokiej klasy produkty, które pozwolą ci nie czuć strachu przed włamaniem. Większość elementów, jak i cała kasetka, wykonanych jest ze stali, która zapewnia optymalną wytrzymałość mechanizmu. Zamki wyposażone są także w dodatkowy rygiel, którego zadaniem jest  utrudnić sforsowanie drzwi podczas włamania. Zamki Salto są skonstruowane tak, aby pasowały do większości drzwi i nie było problemów z ich montażem.

Produkty Salto posiadają certyfikaty jakości i bezpieczeństwa. Dodatkowo wyposażono je w funkcję antypanik, która zwiększa bezpieczeństwo podczas wydarzeń losowych. Oprócz zwykłych zamków wpuszczanych producent w swojej ofercie ma także zamki elektroniczne, które doskonale sprawdzają się w biurach, urzędach, szpitalach i innych instytucjach. To najchętniej wybierany system inteligentnego otwierania drzwi w hotelach i domach wczasowych. Jest niezawodny i skuteczny.

Do Państwa dyspozycji

Nasi technicy są do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu: 6:00 – 24:00, również w dni świąteczne.

Serwisowy numer SALTO: 662-869-662,

Serwis zamków Salto

Należy pamiętać, że zamontowanie nowego zamka przez profesjonalistów zapewni jego długą eksploatację. Niewłaściwy montaż może doprowadzić do szybkiego uszkodzenia mechanizmu, przez co zmniejszają się jego właściwości antywłamaniowe. Warto skorzystać z serwisu zamków Salto – dzięki temu uzyskasz pewność, że zamek został zamontowany prawidłowo i będzie najlepiej spełniał swoje funkcje. 

Nasza firma prowadzi także naprawę zamków Salto, które uległy uszkodzeniu. Jeśli zauważysz, że zamek trudniej się zamyka i otwiera lub nie działa tak jak wcześniej – nie zwlekaj. Im szybciej zgłosisz mechanizm do naprawy, tym większa możliwość przywrócenia do go stanu pełnej sprawności. Niestety używanie uszkodzonego zamka może doprowadzić do jego całkowitego zablokowania i konieczności montażu nowej wkładki.

Warto zdecydować się na wymianę zamka na Salto, aby czuć się bezpiecznie we własnym domu, biurze czy firmie. Warto zaufać marce Salto, która znana jest z wysokiej jakości produktów – czego potwierdzeniem są przyznane im atesty i certyfikaty bezpieczeństwa. Do najpopularniejszych zamków Salto wybieranych przez klientów należą:

1. SALTO

a. SALTO XS4 Wall Reader

b. SALTO XS4 Stand Alone

c. SALTO XS4 Mini

d. SALTO XS4 One

e. SALTO Geo Cylinder

f. SALTO XS4 KS