Zamki do drzwi Sopot

Zamki do drzwi SopotWiemy, jak ważne jest poczucie bezpieczeństwa we własnym domu. Dlatego zajmujemy się sprzedażą jedynie najlepszych, renomowanych marek zamków takich jak: GERDA, SALTO, IKON, KESO, ISEO, LOB, Evva, METALPLAST, FUHR oraz Mottura. Te zamki zapewniają wytrzymałość i długą żywotność, dzięki czemu nasi Klienci nie miewają problemów z zacinaniem się zamka lub jego uszkodzeniem. Zawsze stawiamy na jakość wykonania i pewność korzystania. Posiadamy także duże doświadczenie w wymianie i montażu zamków zakupionych w naszym sklepie.

Posiadamy duże doświadczenie w zakresie realizacji usług ślusarskich. Podchodzimy także indywidualnie do każdego Klienta, ponieważ wiemy, że każdy ma inne oczekiwania. Dlatego zawsze staramy się przeprowadzić krótki wywiad, dzięki któremu możemy doradzić i wybrać odpowiednie dla wybranej osoby, zamki. Zapewniamy, że spełnią one wszystkie wymagania.

Dobierzemy najlepszy zamek do drzwi Klienta

W naszej ofercie znajdują się jedne z najbardziej popularnych zamków – zamki nawierzchniowe. Służą one najczęściej jako zamek dodatkowy. Dla klientów, dla których liczy się przede wszystkim bezpieczeństwo, polecamy zamki nawierzchniowe z łańcuchem, które pozwolą bez strachu otwierać drzwi. Mocny łańcuch zabezpiecza przed wtargnięciem niechcianych gości do domu.

U nas Klienci dostaną także wszelkiego rodzaju zamki wpuszczane, które najczęściej montowane są jako zamek główny lub jako zamek pod klamką. Zamki jednopunktowe doskonale sprawdzają się nie tylko do drzwi pełnych wyjściowych, ale też do drzwi profilowych z aluminium i PCV, drzwi pokojowych, bram oraz furtek.

W naszym szerokim asortymencie znajdują się także zamki wielopunktowe, czyli zamki rozporowe, inaczej zwane kasetami centralnymi do drzwi antywłamaniowych oraz zamki listwowe.

Dla Klientów szukających zamków dodatkowych posiadamy dobrą wiadomość. Nasz sklep zapewnia sprzedaż wszelkiego rodzaju zamków dodatkowych. Posiadamy też zamki specjalne, w tym antypaniczne do drzwi p-poż i zamki samoryglujące.

W przypadku uszkodzenia zamku jesteśmy gotowi pomóc wymienić starą wkładkę na nową, bez konieczności wymiany całego zamka. Jest to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale też czasu. Prowadzimy sprzedaż wkładek patentowych, euro-profil i „yalowskich”.

Zaufaj profesjonalistom

Lata doświadczenia w sprzedaży i montażu zamków pozwalają nam na najlepszy dobór zamka dla konkretnych Klientów. Zapewniamy profesjonalne doradztwo i gwarantujemy, że znajdziemy odpowiedni zamek także dla Ciebie.

Zapraszamy do kontaktu. Zadzwoń do nas pod numer (58) 573-11-25 lub 662-869-662.