ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Zamki do drzwi Starogard Gdański – SPRZEDAŻ – MONTAŻ – SERWIS

Skuteczne zamki do drzwi

Dla bezpieczeństwa domów, mieszkań, biur oraz innych zamykanych obiektów i lokali kluczową rolę pełnią dobrze dobrane i prawidłowo pracujące zamki. Pogotowie zamkowe w Starogardzie Gdańskim prowadzi sprzedaż wysokiej jakości zamków, które gwarantują odpowiednie zabezpieczenie przed włamaniem.

W naszej ofercie proponujemy  zamki najlepszych i najbardziej znanych producentów mechanizmów. Wśród nich znajdują się zamki Evva, FUHR, GERDA, IKON, ISEO, KESO, LOB, METALPLAST, MOTTURA albo SALTO. Cechą charakterystyczną tych mechanizmów są przyznane certyfikaty, które potwierdzają skuteczność zamków w zakresie ochrony przed włamaniami.

Bogata oferta zamków

Nasza firma dba o to, by wszyscy klienci bez problemu mogli dobrać takie zamki podczas wymiany zamków, jakich potrzebują. Dla tradycyjnych zastosowań proponujemy klientom indywidualnym, instytucjonalnym czy firmowym zarówno zamki główne, jak i zamki górne. Wśród dostępnych modeli znajdą Państwo zamki wpuszczane i zamki nawierzchniowe. Proponujemy także zamki listwowe i zamki z klapką. Dużym zainteresowaniem cieszą się zamki jednopunktowe i zamki środkowe.

W naszej ofercie znajdują się również zamki specjalne dedykowane na przykład placówkom handlowym – są to m.in. zamki antypaniczne, jak i zamki do drzwi p.poż. i zamki samoryglujące.

Proponowane modele znajdą zastosowanie w różnego rodzajach drzwi. Kupując konkretny zamek, należy najpierw sprawdzić, czy będzie pasował do docelowych drzwi. Pogotowie zamkowe proponuje zamki dedykowane do drzwi profilowych, wykonanych z PCV lub aluminium, czy do tradycyjnych drzwi ze skrzydłem drewnianym lub wykonanym z płyty mdf.

Jak kupić zamek od Pogotowia zamkowego

Pogotowie zamkowe w Starogardzie Gdańskim oferuje szeroki wybór zróżnicowanych mechanizmów do zamykania drzwi. Naszymi klientami są zarówno osoby indywidualne, jak i firmy czy instytucje. Wszyscy kupują zamki w naszej firmie, ponieważ ufają profesjonalizmowi naszych pracowników. Wszystkie mechanizmy można u nas kupić bezpośrednio od ślusarzy. Wszyscy pracownicy Pogotowia zaopatrzeni są, w ramach bagażu podręcznego, w komplet najbardziej popularnych i niezawodnych zamków dostępnych na rynku. Dzięki temu możemy zapewnić klientom profesjonalny serwis ślusarski.

Często klienci zwracają się do nas o pomoc w zakresie wyboru zamków do drzwi. Nasze doświadczenie w branży pozwala wskazać najlepsze rozwiązania dla konkretnych lokalizacji.

Sprzedaż zamków często realizujemy podczas wykonywania usług ślusarskich u klienta. Zdarza się, że zamawiający nie są przygotowani podczas naprawy zamków na konieczność wymiany mechanizmów u drzwi, więc wolą kupić sprawdzony zamek u specjalisty, niż pozostawić mieszkanie, biuro czy firmę bez jakiegokolwiek zabezpieczenia.

Szeroki zakres usług ślusarskich

W zakresie naszych obowiązków znajdują się zarówno usługi ślusarskie tradycyjne, jak i specjalistyczne realizacje typu awaryjne otwieranie mieszkań. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby i dlatego staramy się zapewniać maksymalnie szeroką ofertę, która pozwoli w sposób kompleksowy zrealizować wszelkie ślusarskie zlecenia.

Pracujemy także nad otwieraniem samochodów, które realizujemy bez użycia kluczy. Jeśli zatrzasnąłeś klucze wewnątrz pojazdu zadzwoń do Pogotowia zamkowego w Starogardzie Gdańskim. Awaryjne otwieranie samochodów wykonujemy priorytetowo – zaraz po zgłoszeniu przyjeżdżamy na miejsce zdarzenia. W przypadku naprawy i montażu zamków z klientami na realizację usługi umawiamy się w dogodnych dla nich terminach.

Zachęcamy do kontaktu – tel. 662-869-662