Zamki do drzwi Warszawa

Zamki do drzwi Warszawa

 

Zamek do drzwi antywłamaniowy WarszawaBezpieczeństwo to podstawa!

Poczucie bezpieczeństwa to sprawa nadrzędna i niezwykle ważna. Ażeby móc być bezpiecznym, niezbędne jest posiadanie sprawnych zamków zabezpieczających własność. Idąc naprzeciw potrzebom rynku i naszych Klientów, świadczymy usługi w tym zakresie. Nasza firma zajmuje się bieżącą sprzedażą oraz montażem i wymianą zamków. Szukasz zamków w Warszawie? Skontaktuj się z nami!

Szeroki wybór modeli zamków

Specjaliści radzą, by być przezornym w sprawach zabezpieczenia mienia. Drzwi wejściowe dobrze jest zatem wyposażyć przede wszystkim w dobrej jakości, sprawdzony zamek wielopunktowy. Świetnie sprawdza się w codziennym użytku kaseta centralna drzwi antywłamaniowych, czyli w tak zwany zamek rozporowy, zwany także zamkiem głównym, centralnym. Z powodzeniem zabezpieczy on domostwo Klientów przed wtargnięciem niepowołanych osób. Dobrze jednak jest także wzmocnić to zabezpieczenie dodatkowym zamkiem nawierzchniowym. Zamek z zasuwą będzie świetnym dopełnieniem podstawowej ochrony domu.

Zamki antywłamaniowe do drzwi Warszawa

 

Sprawdzone modele zamków

Klienci często poszukują zamka górnego, który kojarzy im się z zabezpieczeniem starego typu, tak zwanym zamkiem typu łucznik, który kiedyś montowany był we wszystkich drzwiach mieszkań. Jego funkcjonalność sprawdza się także dziś, jako dodatkowe zabezpieczenie nowoczesnych zamków typu antywłamaniowego.
Zajmujemy się sprzedażą oraz wymianą i montażem zamków. W swojej ofercie posiadamy, oprócz powszechnie znanych zamków z łańcuchem – nawierzchniowych, zamki wpuszczane, wyposażone w kasetę zamka. Klienci wybierać mogą w zamkach jednopunktowych, przeznaczonych do drzwi pełnych, wejściowych, a także pokojowych, bram i furtek. Montuje się je również do drzwi profilowych, z aluminium i PCV. Także zamki wielopunktowe, wśród których spotkać można kasety centralne drzwi antywłamaniowych- a wśród nich zamki rozporowe, główne, czy centralne oraz zamki listwowe – hakowe, są urządzeniami, które dostępne są w naszej bogatej ofercie.
Klienci z pewnością będą usatysfakcjonowani mogąc wykorzystać jako system ochraniający ich własność zamki dodatkowe – zamek górny, pomocniczy, tak zwany dzienny oraz specjalne – antypaniczne, a także przeznaczone do drzwi p-poż., samo ryglujące.
Posiadamy również szeroki wybór wkładek do mechanizmów zamkowych. Klienci często korzystają z możliwości zakupu u nas wkładek euro-profil.

 

Zamki nawierzchniowe Warszawa

 

Najlepsi, znani producenci

Oferta naszej firmy skierowana jest do każdego Klienta. Wielość modeli oraz stopień ich zróżnicowania powodują, że z powodzeniem dopasujemy rodzaj zamka do indywidualnych  potrzeb Klienta. Posiadamy urządzenia zamkowe znanych w świecie producentów, takich jak GERDA, SALTO, IKON, KESO, a także LOB, Evva, METALPLAST, FUHR i Mottura.
 
Zapraszamy do kontaktu pod numerem 500-700-776 lub do naszego biura – Aleje Jerozolimskie 214

Najlepsze zabezpieczenia drzwi mieszkań Warszawa