Zamki Nawierzchniowe

Zamki nawierzchniowe nie mają przed nami żadnych tajemnic!

Zamki do drzwi to niezwykle ważny element wyposażenia każdego lokalu, który w ogromnej mierze wpływa na poczucie bezpieczeństwa i komfortu jego właścicieli. Niestety nawet te najbardziej nowoczesne bywają zawodne. Wtedy z pomocą przychodzi nasze Pogotowie ślusarskie.zamki nawierzchniowe

Nowoczesny zamek uszkodził się? Nasi fachowcy sobie z tym poradzą!

Sytuacje, w których zamki nieoczekiwanie przestają pełnić swoją funkcjonalność zdarzają się naszym Klientom niezwykle często. Pierwszym i najważniejszym sygnałem, że coś dzieje się z zamkiem, jest cięższe otwieranie i zamykanie. Wówczas bez względu na okres użytkowania zamka oraz jego typu, należy wezwać naszych fachowców. Dzięki odpowiedniemu przeszkoleniu oraz dostępowi do najnowocześniejszych narzędzi, wezwany ekspert w kilka chwil poradzi sobie z zastosowanym w zamku mechanizmem. 

Możecie nam zaufać – mamy sprawdzone sposoby na każdy mechanizm!

Nasi eksperci znają się na działaniu różnego typu mechanizmów montowanych w zamkach. Oznacza to, że również zamki nawierzchniowe nie stanowią dla nich przeszkody. Tego typu zamki montowane są zazwyczaj na dość cienkich drzwiach, przez co zachodzi obawa, że w trakcie awaryjnego otwierania, może dojść do ich uszkodzenia. Ślusarze z naszego Pogotowia zamkowego wykonają tę usługę metodą bezszkodową.
Zatrudniany przez nas zespół specjalistów zna również działanie zamków nawierzchniowych LOB zarówno z systemem zapobiegającym przewierceniu, jak i posiadającym tarczki antywłamaniowe. oferujemy nie tylko ich awaryjne otwieranie. Możecie też Państwo skorzystać z następujących usług:
•             montaż zamków,
•             wymiana zamków,
•             naprawa zamków.
Jako profesjonaliści posiadamy na stanie oryginalne części do zamków Gerda, LOB i wielu innych.
 
Skontaktuj się z nami: telefon: 662-869-662
Zapraszamy!