Zamki wpuszczane

Montujemy tylko zamki najlepszych marek

Zamki wpuszczaneDobry, ale przede wszystkim sprawnie działający zamek w drzwiach to podstawa poczucia bezpieczeństwa. Każde zewnętrzne drzwi powinny być wyposażone w taki mechanizm, który skutecznie powstrzyma nieproszonych gości. Na liście zamków, które najlepiej radzą sobie z próbą ich sforsowania znajdują się zamki wpuszczane. Nasze Pogotowie ślusarskie poleca się do ich montażu, ale nie tylko.

Jesteśmy specjalistami od każdego rodzaju zamków

Zamki wpuszczane do drzwi to model, z którym bardzo często spotykają się nasi ślusarze. Działa on zasadzie przekręcania rygla, który uruchamiany jest przy pomocy klucza. Nasze pogotowie zamkowe zajmuje się otwieraniem tego typu zamków stosując metodę bezszkodową. W naszej ofercie znajdują się również usługi takie, jak:
•             wymiana zamków,
•             naprawa zamków,
•             serwis zamków.
Posiadamy dostęp do całych mechanizmów, jak i ich poszczególnych części, które pochodzą jedynie od autoryzowanych producentów. Każdorazowo otrzymują Państwo od nas certyfikat oryginalności.
Zamki wpuszczane do drzwi zewnętrznych to nie jedyny typ, jakim dysponujemy i jaki, jesteśmy Państwu w stanie zaproponować. Nasze pogotowie zamkowe ma również dostęp do zamków antywłamaniowych, takich uznanych firm, jak: Gerda czy LOB. Zajmujemy się nie tylko ich montażem czy naprawą, ale prowadzimy też całodobowy serwis tych zamków.

Kompleksowość usług to nasz znak szczególny!

Jako Pogotowie zamkowe z wieloletnim doświadczeniem, oferujemy Państwu bogaty pakiet usług ślusarskich. Należą do nich:
•             awaryjne otwieranie drzwi i zamków;
•             awaryjne otwieranie samochodów.
 
Skontaktuj się z nami: telefon: 662-869-662
Zapraszamy!