Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Gdańsk Jasień

Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Gdańsk JasieńPogotowie zamkowe Gdańsk-Jasień każdego dnia wzywane jest przez mieszkańców tej dzielnicy, którzy mają problem z otwarciem drzwi do mieszkania lub biura. Przyczyną takiej sytuacji są zazwyczaj zatrzaśnięte wewnątrz pomieszczenia klucze lub zablokowany zamek. Wezwany ślusarz w kilka chwil pojawia się pod wyznaczonym adresem i wykonuje awaryjne otwieranie mieszkań. Usługa awaryjnego otwierania drzwi zawsze przebiega bezinwazyjnie, nie narażając naszych Klientów na jakiekolwiek szkody związane z naszą pracą.

Jeżeli otwieranie zamków było konieczne z powodu zablokowanego zamka, ślusarz może polecić także naprawę zamka, który był przyczyną całej sytuacji.
Usługą zbliżoną do powyższej jest awaryjne otwieranie samochodów, którym również Pogotowie zamkowe Gdańsk-Jasień zajmuje się na co dzień. Do naszych obowiązków każdego dnia należy także montaż zamków oraz wymiana zamków. Oferujemy Państwu usługi na najwyższym poziomie. Proponujemy również zapoznać się z naszą handlową ofertą. Prowadzimy serwis zamków Dierre i zamków Gerda.

Kontakt 662-869-662

Kompleksowe obsługa ślusarska w Gdańsku