ABC Zabezpieczeń | Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Gdańsk

Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk

Awaryjne otwieranie mieszkań GdańskZgubiłeś klucz od mieszkania, Twój zamek odmówił posłuszeństwa? A może stałeś się ofiarą włamania? Spokojnie, nasze pogotowie ślusarskie w Gdańsku rozwiąże problem w kilka chwil. Niezależnie od pory dnia lub nocy, nasze pogotowie ślusarskie czeka na zgłoszenie od Ciebie po to, aby jak najszybciej przybyć na miejsce zdarzenia i rozwiązać problem, który czasem z początku może wydawać się nie do pokonania.

Awaryjne otwieranie drzwi i zamków mieszkań czy domów polega na zdiagnozowaniu problemu, a następnie na otworzeniu mechanizmu zamka szybko i bezproblemowo – mechanizmy zamków są bardzo delikatne i ich uszkodzenie podczas nieostrożnego awaryjnego otwierania drzwi może być przyczyną powstania konieczności wymiany. Następnie, w zależności od podłoża problemów nasz ślusarz dorobi nowe klucze, udzieli porad, w jaki sposób pielęgnować zamek i zapobiegać takim sytuacjom.

Bardzo często nasi ślusarze przyjeżdżają na miejsca awarii, które powstały na skutek zatrzaśnięcia zamku od środka. Często takie incydenty zdarzają się w domach jednorodzinnych, które posiadają zamki, które można zamknąć od środka bez możliwości przekręcania klucza w zamku przy wychodzeniu. Takie zdarzenia mogą dotknąć nawet najbardziej uważnego mieszkańca domu. Warto więc mieć numer pogotowia ślusarskiego.

Nasz zamek w drzwiach mieszkaniach od kilku miesięcy się psuł. Nie wiedzieliśmy co zrobić, a więc za każdym razem przy otwieraniu drzwi kilka minut mocowaliśmy się z zamkiem. Jednak pewnego dnia po kilkunastu minutach siłowania się z zamkiem poczułam bezsilność. Sąsiad polecił mi pogotowie ślusarskie, które pełni usługi całodobowo w Gdańsku. Ślusarz przyjechał w ciągu kilkunastu minut i szybko pomógł się nam dostać do mieszkania. Nie był to jednak koniec wizyty. Ślusarz szybko wymienił zamek na nowy, podsuwając nam kilka rozwiązań. Całość trwała około godziny i teraz już wiem, że na pewno nie będę musiała martwić się o zatrzaskujący się zamek przez kolejne kilka lat.
Marzena, Gdańsk

Kompleksowe obsługa ślusarska w Gdańsku

 

Awaryjne otwieranie mieszkań, jak i otwierania drzwi samochodów pełnimy całodobowo w Gdańsku. Dbając o komfort i brak stresu naszych klientów chcemy pomóc każdemu, kto znajdzie się w przykrej sytuacji, jaką jest awaria zamków w domu czy mieszkaniu.

Posiadamy licencję policyjną, mamy prawo do legitymowania osób, które zgłosiły awarię. Bezpieczeństwo naszych klientów jest bowiem dla nas najważniejsze.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 662-869-662 

Inne usługi świadczone w Gdańsku przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie Samochodów Gdańsk
Montaż i wymiana zamków Gdańsk
Naprawa zamków Gdańsk
Usługi ślusarskie Gdańsk

Pogotowie zamkowe Gdańsk
Awaryjne otwieranie samochodu Gdańsk
Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk
Montaż i wymiana zamków Gdańsk
Naprawa zamków Gdańsk
Ślusarz Gdańsk