Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Dębniki

Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków DębnikiOtworzymy dla Ciebie każde drzwi!

Pogotowie zamkowe Kraków – Dębniki jest firmą zatrudniającą ślusarzy o szerokich i sprawdzonych umiejętnościach. Jednym z najczęstszych problemów, z jakimi się Państwo do nas zgłaszają są zatrzaśnięte drzwi biur, zakładów fryzjerskich i sklepów. Wtedy świadczymy dla Państwa usługę awaryjnego otwierania drzwi, bez ich wyważania czy uszkadzania. Zadanie wykonywane jest błyskawicznie, dzięki czemu nie muszą się Państwo obawiać o swój biznes.
Z naszej usługi mogą też korzystać właściciele mieszkań. Prowadzimy bowiem także awaryjne otwieranie mieszkań – również tych, które posiadają zamki z systemem antywłamaniowym. W tym wypadku otwieranie zamków także odbywa się metodą bezinwazyjną.

Stawiamy na profesjonalizm i kompleksowość

Każdy ślusarz pracujący w Pogotowiu zamkowym w krakowskiej dzielnicy Dębniki to wysoce wykwalifikowany fachowiec, posiadający wszechstronne umiejętności. Nasi ślusarze to osoby, które wciąż podnoszą swoje kwalifikacje i zdobywają nowe, cenną umiejętności. Dzięki temu, jesteśmy w stanie świadczyć kompleksowe usługi ślusarskie. Stąd też w ofercie naszego pogotowia zamkowego, znajdą Państwo takie usługi, jak:
•             Awaryjne otwieranie samochodów – wszystkich popularnych w Polsce modeli klasy średniej i luksusowej
•             Serwis zamków Dierre i zamków Gerda – w tym serwis pogwarancyjny.
Nasi specjaliści to także fachowcy, którzy zajmują się montażem zamków oraz wymianą zamków na nowe. Przy czym, dzięki nowoczesnym urządzeniom i aktualnej wiedzy, potrafią dokonać tego bez szkody dla Państwa mienia.
Z naszych usług, mogą też skorzystać osoby, które zauważyły, że zamek w ich drzwiach zaczyna pracować nieprawidłowo. Wtedy proponujmy wykonanie naprawy zamków.

Nie tylko zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat awaryjnego otwierania samochodu? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Jesteśmy dostępni o każdej porze!

Pogotowie zamkowe Kraków – Dębniki pozostaje do Państwa dyspozycji przez całą dobę 7 dni w tygodniu. Nasi ślusarze dyżurują również w dni wolne od pracy, a także w dni świąteczne. Warto dodać, że takie zlecenia, jak awaryjne otwieranie mieszkań czy awaryjne otwieranie samochodów zawsze przeprowadzamy niezwłocznie po zgłoszeniu. Inne prace wykonamy w terminach dla Państwa najbardziej odpowiednich.

Czekamy na zgłoszenia pod numerem telefonu: 662-869-662

Pogotowie zamkowe Kraków Dębniki
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Dębniki
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Dębniki
Montaż i wymiana zamków Kraków Dębniki
Naprawa zamków Kraków Dębniki
Ślusarz Kraków Dębniki