Awaryjne otwieranie samochodów Kraków Dębniki

Awaryjne otwieranie samochodów Kraków DębnikiDla bezpieczeństwa Klientów!

Awaryjne otwieranie samochodów to bardzo częste zlecenie, do którego Pogotowie zamkowe Kraków – Dębniki wzywane jest przez kierowców samochodów. Są to najczęściej Klienci, którzy zatrzasnęli kluczyki wewnątrz pojazdu. W takich przypadkach proponujmy wykonanie awaryjnego otwierania aut. Warto dodać, że realizowana usługa przebiega bezinwazyjnie – czyli bez niszczenia pojazdu i narażania Klientów na dodatkowe koszta. Awaryjne otwieranie samochodów kierowane jest zarówno do właścicieli samochodów luksusowych oraz pojazdów przynależących do klasy średniej.

Usługi na najwyższym poziomie

Ślusarze z Pogotowia zamkowego z krakowskiej dzielnicy Dębniki to wyspecjalizowani fachowcy, którzy wciąż zdobywają nową wiedzę i doskonalą swoje umiejętności. Stąd też, w naszej ofercie znajduje się profesjonalne awaryjne otwieranie mieszkań, a także wymiana zamków na nowe.
W zakresie świadczonych przez nas usług ślusarskich jest również montaż zamków nowych lub dodatkowych. Zajmujemy się też naprawą zamków w drzwiach wewnętrznych i zewnętrznych.
Wśród naszych Klientów coraz większym zainteresowaniem cieszy się także serwis zamków. Dlatego też Pogotowie zamkowe Kraków – Dębniki prowadzi serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Jak wiadomo są to zamki, które wymagają dużej wiedzy, doświadczenia oraz odpowiednich umiejętności.

Nie tylko otwieramy drzwi zatrzaśniętych aut

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat awaryjnego otwierania samochodu? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Jesteśmy dla Państwa przez całą dobę!

To, co wyróżnia Pogotowie zamkowe Kraków – Dębniki spośród innych firm ślusarskich, to także całodobowa obsługa. Nasze usługi ślusarskie świadczymy 7 dni w tygodniu, a nasi fachowcy są do Państwa dyspozycji również w czasie dni wolnych od pracy oraz w dni świąteczne. Awaryjne otwieranie samochodów zawsze wykonujmy natychmiast po zgłoszeniu. Na realizację innych usług ślusarskich mogą się Państwo umawiać w dogodnym dla siebie terminie.

Zapraszamy do współpracy. Kontakt – tel. 662-869-662

Pogotowie zamkowe Kraków Dębniki
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Dębniki
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Dębniki
Montaż i wymiana zamków Kraków Dębniki
Naprawa zamków Kraków Dębniki
Ślusarz Kraków Dębniki