Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Prądnik Biały

Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Prądnik BiałyAwaryjne otwieranie drzwi jest usługą, którą Pogotowie zamkowe z krakowskiego Prądnika Białego wykonuje wielokrotnie każdego dnia. Klienci często dzwonią do nas z problemem zatrzaśniętych drzwi – natychmiast po przyjęciu zgłoszenia przyjeżdżamy pod wskazany przez Państwa adres i jeśli zajdzie taka konieczność, wykonujemy awaryjne otwieranie mieszkań. Powyższa usługa przebiega bezinwazyjnie – zamek jest otwierany przy użyciu nowoczesnych narzędzi, które nie narażają w żaden sposób Państwa mienia na szkody związane z naszą pracą.

Niezawodni fachowcy

Pogotowie zamkowe Kraków – Prądnik Biały zajmuje się, obok otwierania zamków, szeregiem prac ślusarskich. Nasza oferta jest bardzo bogata, a my mamy Państwu wiele do zaoferowania. Jesteśmy specjalistami w awaryjnym otwieraniu samochodów – to usługa polegająca na bezinwazyjnym otwarciu pojazdu, bez użycia kluczy.
Realizacja takich usług jak montaż zamków czy wymiana zamków to dla nas codzienność. Każdego dnia mieszkańcy tej dzielnicy Krakowa wzywają nas do powyższych prac.

Nie tylko zajmujemy się awaryjnym otwieraniem mieszkań

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat awaryjnego otwierania samochodu? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Kolejna usługa, którą profesjonalnie wykonujemy codziennie w tej części miasta to naprawa zamków. Sprawny zamek jest podstawą bezpieczeństwa Państwa domu oraz firmy, dlatego warto do tej usługi wezwać specjalistów z prowadzonego przez nas Pogotowia ślusarskiego.
Ponadto, prowadzimy serwis zamków Dierre i zamków Gerda. Systemy antywłamaniowe tych producentów gwarantują Państwu wysoki poziom bezpieczeństwa. A to dzięki temu, że zostały one wykonane z najlepszej jakości, solidnych materiałów, a zastosowane patenty  stanowią nie lada problem do sforsowania przez intruza.

Nasza dostępność

Pracujemy całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Nasi ślusarze mają dyżury również we wszystkie święta. Naszym atutem jest ekspresowe działanie. Już w kilka chwil po otrzymanym zgłoszeniu awarii zamka, nasi fachowcy pojawią się pod adresem wyznaczonym przez Klienta.
Kontakt z nami możliwy jest drogą telefoniczną, numer do nas 662-869-662

Pogotowie zamkowe Kraków – Prądnik Biały, polecamy się!

Pogotowie zamkowe Kraków Prądnik Biały
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Prądnik Biały
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Prądnik Biały
Montaż i wymiana zamków Kraków Prądnik Biały
Naprawa zamków Kraków Prądnik Biały
Ślusarz Kraków Prądnik Biały