Pogotowie ślusarskie Kraków Prądnik Biały

Pogotowie ślusarskie Kraków Prądnik Biały Pogotowie zamkowe Kraków Prądnik Biały to firma, która już od ponad 20 lat zajmuje się realizacją profesjonalnych usług ślusarskich. Jesteśmy grupą wykwalifikowanych ślusarzy, którzy codziennie wzywani są do szeregu prac ślusarskich. Nasza oferta jest niezwykle bogata, a my każdą usługę wykonujemy na najwyższym poziomie.

Nasze usługi

Pogotowie z krakowskiej dzielnicy Prądnik Biały zajmuje się takimi usługami jak awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie samochodów. Te usługi wykonujemy całkowicie bezinwazyjnie, w sytuacji kiedy Klient zatrzaśnie klucze do pomieszczenia lub pojazdu w jego wnętrzu. Realizujemy także awaryjne otwieranie drzwi.
Jesteśmy specjalistami od napraw zamków. Każdego dnia, wielokrotnie jesteśmy wzywani do tej usługi. Dzięki ciągłemu zbieraniu informacji z branży ślusarskiej oraz systematycznemu szkoleniu naszych pracowników, znamy najnowsze techniki naprawy zamków; znane nam są także mechanizmy najbardziej skomplikowanych systemów antywłamaniowych – dlatego pracujemy tak sprawnie.
Montaż zamków oraz wymiana zamków, to prace, które wykonujemy w domach i biurach w dzielnicy Krakowa – Prądnik Biały. Do tych zadań warto zatrudnić fachowców, którzy zamek założą w taki sposób, że stanie się on mocną przeszkodą do sforsowania przez osoby niepowołane.

Pogotowie zamkowe Kraków – Dostępni 7 dni w tygodniu

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat usług ślusarskich? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Jak pracujemy

Ślusarze z Pogotowia zamkowego Kraków – Prądnik Biały pracują niezwykle solidnie oraz precyzyjnie. Ponadto, wszelkie zadania ślusarskie wykonujemy ekspresowo. Już w kilka chwil po otrzymanym od Klienta wezwaniu pojawiamy się pod adresem przez niego wyznaczonym. Naszym atutem są godziny pracy – działamy całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo, dyżurujemy we wszystkie święta.
Przyjmujemy zlecenia od Klientów indywidualnych, ale również od przedsiębiorstw. Telefon do nas 662-869-662 Polecamy się!

Pogotowie zamkowe Kraków Prądnik Biały
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Prądnik Biały
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Prądnik Biały
Montaż i wymiana zamków Kraków Prądnik Biały
Naprawa zamków Kraków Prądnik Biały
Ślusarz Kraków Prądnik Biały