Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Ochota

Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa OchotaAwarie zamków to dla nas codzienność. Nasi Klienci dzwonią do nas, gdy przykra zamkowa sytuacja zdarzy się na przykład wcześnie rano. Właśnie wtedy, gdy śpieszymy się na autobus czy tramwaj do pracy. Kiedy okazuje się, że klucz w zamku przekręca się, a Wy jesteście uwięzieni w mieszkaniu, dzwońcie po ślusarzy z pogotowia zamkowego na Ochocie. Nasi fachowcy szybko zjawią się pod podanym adresem i znajdą sposób na naprawienie usterki.

Awaryjne otwieranie drzwi to dla nas chwila. W dodatku usługę wykonamy tak, by nie uszkodzić mienia Klienta. Na stolarce drzwiowej nie znajdziecie ani jednej rysy czy zadrapania, a zamek po naszej interwencji, będzie działał bez zarzutów.
Awaryjne otwieranie mieszkań to nasza specjalność. Śmiało można stwierdzić, że jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie. W związku z tym, że znamy wszystkie systemy drzwiowe oraz typy zamków dostępne na polskim rynku, szybko i sprawnie poradzimy sobie z każdą sytuacja awaryjną, w której zamek odgrywa główną rolę.
Pogotowie zamkowe na Ochocie zatrudnia tylko doskonale wykwalifikowanych ślusarzy, którzy wciąż podnoszą swoje kompetencje zawodowe. Szkolimy naszych pracowników, bo wiemy, że tylko rozległa wiedza z zakresu ślusarstwa daje gwarancję Państwa bezpieczeństwa! Zależy nam na tym, abyście mieli Państwo pewność, iż zamontowany przez nas zamek uchroni Was przed wszelkimi niebezpieczeństwami.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Działamy 24 godziny na dobę

Zdajemy sobie sprawę z tego, że dyspozycyjność w dzisiejszych czasach to ważna rzecz. Dlatego działamy całodobowo. Nasz telefon jest czynny przez 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Jeśli awaria zamka zdarzy się w nocy, można do nas zadzwonić – z pewnością przyjmiemy zlecenie i przyjedziemy pod wskazany adres.

Wystarczy zapamiętać numer naszego telefonu 662-869-662. Przyjedziemy o każdej porze doby i  zapewniamy –  będziemy na czas!

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w dzielnicy Ochota to:

Awaryjne otwieranie samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Warszawa Ochota
Awaryjne otwieranie samochodów Warszawa Ochota
Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Ochota
Montaż i wymiana zamków Warszawa Ochota
Naprawa zamków Warszawa Ochota
Ślusarz Warszawa Ochota