Montaż i wymiana zamków Warszawa Ochota

Montaż i wymiana zamków Warszawa OchotaZamki – to nasza specjalność

Jesteśmy wysoko wykwalifikowanymi ślusarzami, dla których montaż i wymiana zamków jest pracą codzienną. Przyjeżdżamy na miejsce awarii, by szybko i sprawnie zająć się zamkową sprawą.

Znamy wszystkie mechanizmy drzwi, dlatego też zajmujemy się montażem i wymianą zamków w drzwiach wejściowych, ale nie tylko. Jeśli zachodzi taka potrzeba, wykonamy montaż i wymianę zamków w skrzynkach pocztowych lub w niewielkich drzwiach kasetek na pieniądze. Pomożemy w każdym problemie z zamkiem. Wystarczy do nas zadzwonić pod numer 662-869-662. Pogotowie zamkowe na Ochocie gotowe jest do pracy w każdych warunkach i o dowolnej porze.
Życie pokazuje, że awarie zamków zawsze zaskakują naszych Klientów. Co więcej, zdarzają się w najmniej oczekiwanych momentach życia.

Zadzwoń – także w nocy!

Pogotowie zamkowe na Ochocie jest do Państwa dyspozycji przez 7 dni w tygodniu: 6:00 – 24:00. Dyżurujemy również w niedziele i święta. Nasza świetnie wyszkolona kadra przyjedzie na miejsce zgłoszenia awarii również w środku nocy, wystarczy do nas zadzwonić.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Awarie zamków drzwiowych, lub awaryjne otwieranie drzwi, a nawet awaryjne otwieranie samochodów to czynności, które wykonujemy każdego dnia, gdyż zdarzają się nagminnie. W związku z tym, że posiadamy olbrzymie, bo aż 30-letnie doświadczenie w branży ślusarskiej, można nam zaufać. Pomagamy także przy awariach drzwi antywłamaniowych. Posiadamy rozległą wiedzę, którą wciąż wzbogacamy nowinkami. W dodatku inwestujemy w sprzęty najwyższej jakości, gdyż tylko takie zapewnią, iż każda wykonywana przez nas praca zakończy się pełnym sukcesem. Doskonale orientujemy się w bieżących rozwiązaniach systemowych, dlatego warto skorzystać z naszych profesjonalnych usług.

Przypominamy zatem numer naszego telefonu 662-869-662

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w dzielnicy Ochota to:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
Ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Warszawa Ochota
Awaryjne otwieranie samochodu Warszawa Ochota
Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Ochota
Montaż i wymiana zamków Warszawa Ochota
Naprawa zamków Warszawa Ochota
Ślusarz Warszawa Ochota