ABC Zabezpieczeń | Awaryjne otwieranie mieszkań Wrocław

Awaryjne otwieranie drzwi we Wrocławiu

Awaryjne otwieranie mieszkań Wrocław

AWARIA DRZWI? TO JUŻ NIE PROBLEM!

Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi. Zawsze, gdy pojawi się problem z zamkiem w drzwiach, zjawimy się my, ślusarze pogotowia zamkowego we Wrocławiu. Natychmiast po przyjęciu zlecenia pod numerem telefonu  662-869-662 przybędziemy, by wykonać awaryjne otwieranie mieszkań.
Od ponad dwudziestu lat nasi ślusarze pomagają Klientom w potrzebie. Są zawsze dostępni, 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Wysoki stopień profesjonalizmu gwarantujemy w myśl zasady – dobro Klienta jest naszym celem. Awaria drzwi i zamków to już nie problem.

WARTO ZATRUDNIĆ FACHOWCA! 

Jesteśmy fachowcami w swojej dziedzinie. Od lat zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych. Dlaczego? Odpowiedź jest oczywista, szkolimy się, douczamy, znamy najnowsze modele zamków oraz całe mechanizmy drzwiowe. Dlatego właśnie awaryjne otwieranie mieszkań jest dla nas takie łatwe.
Co ważne, pracujemy tak, by podczas naprawy lub wymiany zamków, nie zniszczyć żadnej rzeczy należącej do naszych Klientów. Mogą być Państwo spokojni, stolarka drzwiowa po naszej interwencji pozostanie nienaruszona, a zamek będzie działał bez zarzutów. Nasza w tym głowa.

Bywa i tak, że Klientom wydaje się często, że zamek jest już zużyty i nadaje się do wymiany. W takiej sytuacji warto zadzwonić do nas pod numer 662-869-662. Być może okaże się, że zamek wymaga jedynie naprawy i konserwacji? Takie zadania należą także do obowiązków naszych specjalistów – ślusarzy. Wymienimy, naprawimy lub dokonamy konserwacji. Cały wachlarz usług jest do Państwa dyspozycji. Dbając o dobro swojego dobytku, warto zatrudnić fachowca!

Kompleksowe obsługa ślusarska we Wrocławiu

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Wrocław ul. Traugutta 144
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Sklepy z wkładkami Gerda Rim

Szybki serwis w dzielnicach: :

Psie Pole, Fabryczna, Stare Miasto, Śródmieście, Krzyki

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

ZAWSZE NA CZAS – TO NASZA DEWIZA

Awaryjne otwieranie drzwi oraz awaryjne otwieranie mieszkań to nasza praca. Jesteśmy rzeczowi i punktualni, zjawiamy się zawsze na czas. Nasi ślusarze to specjaliści najwyższej klasy. Zajmą się każdą, nawet najtrudniejszą sprawą. Przyjadą do awarii drzwi i zamka. Ocenią sytuację, w razie konieczności wymienią urządzenie lub zajmą się jego naprawą i konserwacją. Doradzą. Zatrudniani przez nas ślusarze są punktualni, rzetelni i posiadają ogromną wiedzę w zakresie wymiany lub naprawy zamków.
Co ważne, ślusarze zrzeszeni w pogotowiu zamkowym we Wrocławiu pracują dla Państwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, także w niedziele i święta. Dyżurują pod numerem telefonu 662-869-662.
Wystarczy zadzwonić, aby pomogli w najtrudniejszej zamkowej sprawie.

Inne usługi świadczone we Wrocławiu przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Wrocław
Awaryjne otwieranie samochodu Wrocław
Awaryjne otwieranie mieszkań Wrocław
Montaż i wymiana zamków Wrocław
Naprawa zamków Wrocław
Pogotowie zamkowe Wrocław