ABC Zabezpieczeń | Montaż i wymiana zamków Wrocław

Montaż i wymiana zamków Wrocław

Montaż i wymiana zamków WrocławPOGOTOWIE ZAMKOWE WE WROCŁAWIU – NASZA SPECJALNOŚĆ TO ZAMKI

Pogotowie zamkowe, skupiające zespół wysoko wyspecjalizowanych fachowców, ślusarzy, od ponad 20 lat zdobywa doświadczenie w pracy przy montażu i wymianie zamków. Teraz jesteśmy do Państwa usług także we Wrocławiu i okolicach.
Zajmujemy się profesjonalnym montażem i wymianą zamków. Do naszych zadań należą także awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie aut. Gwarantujemy szybkie i sprawne wykonanie zlecenia. Zjawimy się niezwłocznie po Państwa telefonie.

BEZPIECZEŃSTWO I FACHOWOŚĆ

Bezpieczeństwo Klientów jest dla nas najważniejsze. Dlatego właśnie wciąż szkolimy nasz zespół ślusarzy, aby mógł pomóc Państwu w każdej, najbardziej skomplikowanej awarii zamka. Zajmujemy się montażem i wymianą zamków w drzwiach każdego rodzaju.

Wezwijcie nas, jeśli zamek w drzwiach się zepsuł i wymaga szybkiej reakcji. Przybędziemy na czas. Znamy się na każdym typie drzwi, nie straszne są nam awarie zamków w drzwiach wejściowych do domów i mieszkań, ale także zamki w skrzynkach pocztowych i kasetkach z pieniędzmi. Niezwykle poważnie traktujemy każde wezwanie, wystarczy zadzwonić pod numer 662-869-662.
Mamy świadomość, że bezpieczeństwo Klientów leży w naszych rękach. Dobry zamek i fachowa wiedza to droga do sukcesu. W swojej ofercie posiadamy zamki najlepszych marek: Keso, Gerda oraz Ikon. Zależy nam na tym, aby Klienci przy realizacji zlecenia dokonywali wyboru wyłącznie spośród topowych marek zamków dostępnych na rynku.

Nasi specjaliści, ślusarze, poradzą sobie z montażem i wymianą zamków każdego typu. Ślusarze z pogotowia zamkowego we Wrocławiu nie tylko dokonają montażu i wymiany zamka, dodatkowo przetestują zamontowany sprzęt, aby upewnić Klienta o tym, że pozostawiają sprawny zamek i dobrze wykonaną pracę – w trosce o bezpieczeństwo zarówno Klienta, jak i jego mienia.

Kompleksowe obsługa ślusarska we Wrocławiu

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Wrocław ul. Traugutta 144
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

NASZA PRACA – WASZE ZADOWOLENIE

Wychodzimy z założenia, że to Klient decyduje, kiedy jest dogodna pora na wezwanie pogotowia zamkowego we Wrocławiu. Dlatego pracujemy dla Państwa 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, włączając niedziele i święta. Przez cały rok jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zjawimy się niezwłocznie po wezwaniu.
Jak się z nami skontaktować? Wystarczy zadzwonić pod numer 662-869-662. Będziemy na czas, dla Waszego zadowolenia. To dzięki nam żadna awaria zamka nie będzie już nigdy traumatycznym przeżyciem. Nasza praca – Wasze zadowolenie.

Inne usługi świadczone we Wrocławiu przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Ślusarz Wrocław
Awaryjne otwieranie samochodu Wrocław
Awaryjne otwieranie mieszkań Wrocław
Montaż i wymiana zamków Wrocław
Naprawa zamków Wrocław
Pogotowie zamkowe Wrocław