ABC Zabezpieczeń | Awaryjne otwieranie samochodów Łódź

Awaryjne otwieranie samochodów Łódź

ZATRZAŚNIĘTE AUTO – POGOTOWIE ZAMKOWE POMOŻE

Jeśli jesteś kierowcą to całkiem prawdopodobne, że zdarzyło Ci się zatrzasnąć kluczyki w samochodzie. Nie jesteś jedyny. Kierowcom, zarówno tym z wieloletnim doświadczeniem, jak i tym początkującym zdarzają się takie przykre niespodzianki dość często. Wiemy o tym, ponieważ codziennie dla naszych Klientów rozwiązujemy takie problemy i wykonujemy awaryjne otwieranie samochodów.

Pogotowie zamkowe w Łodzi specjalizuje się w otwieraniu wszystkich typów aut. Przed naszymi fachowcami żaden zamek samochodowy nie ma tajemnic. Realizujemy awaryjne otwieranie aut każdej marki. Wszystkie najpopularniejsze samochody jeżdżące po polskich drogach posiadają zamki, które pogotowie zamkowe w Łodzi otworzy bez problemu – od ręki. Otwieramy zarówno fordy, toyoty, ople, mercedesy, volvo, VW, citroeny czy fiaty jak i luksusowe marki, takie jak ferrari czy porsche.

DOŚWIADCZENIE I PROFESJONALIZM

Na rynku jesteśmy już od przeszło 30 lat. W Tym czasie wykonywaliśmy tysiące napraw zamków w całej Polsce oraz pomagaliśmy w różnorodnych awariach zamków. Nasze doświadczenie pozwala na awaryjne otwieranie samochodów w sposób bezinwazyjny. Nasi doświadczeni ślusarze tak przeprowadzą awaryjne otwieranie aut, że nie narażą naszych Klientów na dodatkowe koszty związane z uszkodzonym zamkiem, porysowaną lub wgniecioną karoserią czy wybitą szybą.

Oprócz doświadczenia dysponujemy także dużą i ugruntowaną wiedzą. Ślusarze z pogotowia zamkowego stale się szkolą doskonaląc swoje umiejętności i poznając najnowsze techniczne oraz technologiczne rozwiązania w zakresie zamków. Jesteśmy w stanie profesjonalnie zająć się każdym zamkiem – nawet najnowsze technologie nie mają przed nami żadnych tajemnic.

Nie tylko zajmujemy się naprawą zamków

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Lódź ul. Pojezierska 32 paw.76
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy: 6:00 do 24:00

 662-869-662

NA CZAS

Zatrzaśnięte drzwi w samochodzie to problem szczególnie w sytuacji, kiedy znajdujesz się z daleka od domu lub nie masz dostępu do kluczyków zapasowych. Zazwyczaj kierowcy zatrzaskują kluczyki wewnątrz aut z powodu pośpiechu lub nieuwagi, kiedy to speszą się lub myślą o najbliższych spotkaniu. W takiej sytuacji zawsze liczy się krótki czas otwarcia samochodu, dzięki czemu nie będzie trzeba weryfikować ułożonego planu dnia.

W takiej przykrej sytuacji najlepiej dzwonić do pogotowia zamkowego. Pod telefonem 662-869-662 umówisz się na awaryjne otwieranie samochodu w zasadzie od ręki –ponieważ my wiemy, jak ważny i cenny może być Twój czas.

Dzwonić możesz nawet w nocy – ślusarze z pogotowia zamkowego w Łodzi są do dyspozycji swoich Klientów  7 dni w tygodniu: 6:00 – 24:00 przez okrągły rok. My wiemy, że trudne, zamkowe sytuacje mogą przydarzyć się o każdej porze i jesteśmy gotowi przyjść Ci z pomocą kiedy tylko tego potrzebujesz.

Inne usługi świadczone w Łodzi przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Łódź
Awaryjne otwieranie samochodu Łódź
Awaryjne otwieranie mieszkań Łódź
Montaż i wymiana zamków Łódź
Naprawa zamków Łódź
Ślusarz Łódź