Awaryjne otwieranie samochodów Łódź Dąbrowskiego 662-869-662

Zatrzaśnięty samochód – niech zajmie się tym profesjonalista

Awaria samochodu nigdy nie jest niczym przyjemnym. Dodatkową trudność pojawia się wtedy, kiedy do samochodu nie można się nawet dostać. Przyczyny mogą być różne. Może to być uszkodzenie zamka, zatrzaśnięcie drzwi, czasem złamanie klucza w zamku. Nasi ślusarze pomogą w każdym z tych problemów. Awaryjne otwieranie samochodów to jedna z wielu naszych specjalności. Niektórzy podejmują się tego typu napraw sami, ale lepiej zostawić to profesjonalistom – żeby nie narazić auta na kolejne szkody.

Niemal każdy kierowca albo miał już na swoim koncie tego typu historie, albo też przynajmniej o nich słyszał, kiedy ktoś musiał zimą dostać się do samochodu przeciskając się przez bagażnik własnego pojazdu. Pogotowie zamkowe Łódź – Dąbrowskiego rozwiąże ten problem szybko, bez dodatkowych utrudnień. I nie będzie trzeba narażać auta na kolejne uszkodzenia, takie jak wgniecenia, porysowany lakier czy nawet wybita szyba. Jeśli sprawą zajmą się profesjonaliści, samochód z całej operacji wyjdzie bez szwanku, a Klient szybko będzie mógł wrócić do swoich obowiązków.

Nie tylko zajmujemy się naprawą zamków

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Lódź ul. Pojezierska 32 paw.76
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662


Ważny wyjazd i niesprawny zamek – to zadanie dla ślusarza

Pomagamy naszym Klientom szybko i sprawnie rozwiązać problem z niesprawnym zamkiem w samochodzie. Jeśli sprawa nie jest nagła, dopasujemy termin naprawy tak, by odpowiadał Klientowi. Ale zajmujemy się także sytuacjami nagłymi, 7 dni tygodniu: 6:00 – 24:00 w niedziele, święta, przez okrągły rok. Wtedy problem rozwiązujemy natychmiastowo. Wystarczy kontakt z naszą firmą pod numerem telefonu: 662-869-662 Dopilnujemy, żeby otwieranie auta nie zajęło zbyt wiele czasu i żeby nasi Klienci mogli dalej planować swoje wyjazdy i realizować plany.


Pogotowie zamkowe to profesjonalne usługi ślusarskie

Uszkodzony, z różnych przyczyn, zamek w samochodzie nie stanowi dla nas problemu. Specjalizujemy się w naprawach zamków różnego rodzaju. Zajmujemy się nie tylko awaryjnym otwieraniem aut, ale też awaryjnym otwieraniem mieszkań. Zapewniamy sprawny kontakt, szybką obsługę i kompleksowe usługi ślusarskie. Dzięki temu budujemy zaufanie wśród Klientów. Zapraszamy.

Pogotowie zamkowe
Awaryjne otwieranie samochodu
Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
Ślusarz