Awaryjne otwieranie zamków samochodów Nowy Dwór Mazowiecki

POGOTOWIE ZAMKOWE  – SPOSÓB NA ZATRZAŚNIĘTE AUTO

Awaryjne otwieranie samochodow Nowy Dwor MazowieckiZ pewnością zdarzyło Ci się, albo komuś z Twoich znajomych,  zatrzasnąć kluczyki w samochodzie. To nie koniec świata, jeśli do zdarzenia doszło pod domem, a kluczyki zapasowe masz schowane w komodzie. Jeśli jednak nie masz dostępu do kluczy zapasowych z pewnością szukałeś osoby, która potrafiłaby bezinwazyjnie wykonać awaryjne otwieranie samochodów.

Ten rodzaj usług ślusarskich nie należy do łatwych zadań. Wymaga doświadczenia, sporej wiedzy i umiejętności. Tylko niewielka grupa ślusarzy potrafi awaryjnie otwierać auta. Do najbardziej znanych i cenionych na rynku należą ślusarze zatrudnieni przez Pogotowie zamkowe Nowy Dwór Mazowiecki.

DOŚWIADCZENIE I WIEDZA – TO CECHY, KTÓRE NAS WYRÓŻNIAJĄ

Pogotowie zamkowe funkcjonuje na rynku przeszło 25 lat. Przez ten czas wykonaliśmy tysiące usług takich jak awaryjne otwieranie samochodu. Jesteśmy najlepszymi specjalistami w tej dziedzinie na rynku. Dlaczego? Każdy ślusarz zatrudniony w Pogotowiu zamkowym Nowy Dwór Mazowiecki bierze udział w różnorodnych szkoleniach branżowych – także tych związanych z zamkami samochodowymi. Dlatego też posiadamy stosowną wiedzę, która umożliwia nam bezinwazyjne awaryjne otwieranie aut. Doświadczenie w tej dziedzinie zdobywaliśmy przez cały czas funkcjonowania na rynku.

Obecnie żaden zamek samochodowy nie ma przed nami tajemnic! Otwieramy wszystkie zamki najbardziej popularnych aut jeżdżących po polskich drogach. Awaryjnie otworzymy samochody marek takich, jak na przykład: VW, Audi, Mercedes, Opel, Ford, Fiat, Skoda, Citroen, Toyota.  Co więcej, nasza wiedza i umiejętności w tym zakresie powodują, że awaryjnie otworzymy także luksusowe auta – takie jak porsche lub ferrari.

ZADZWOŃ KIEDY POTRZEBUJESZ

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów przez całą dobę przez 7 dni w tygodniu – także w niedzielę i święta. Awaryjne otwieranie samochodów traktujemy niezwykle priorytetowo – zatem szybko reagujemy na wezwania. Zadzwoń – tel 500-700-776 i przekonaj się, jak łatwo zostać naszym zadowolonym Klientem!

W Nowym Dworze wykonujemy również usługi:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamków
i inne usługi ślusarskie