Klamka szyfrowa na kod PIN Assa Abloy

Klamka na kod Assa AbloyElektroniczne zabezpieczenie bez konieczności wymiany drzwi

Klamka szyfrowa na PIN Assa Abloy to rozwiązanie dedykowane do instalacji w drzwiach wewnętrznych. Nie wymaga wymiany drzwi czy przeróbek w skrzydle oraz futrynie. Wymiana zamka tradycyjnego na klamkę szyfrową związana jest wyłącznie w montażem klamki w miejscu usuniętego tradycyjnego okucia. 

Komfort użytkowania

Prezentowana klamka szyfrowa zapewnia wyjątkową wygodę użytkowania. Pozwala na pełną kontrolę dostępu do wskazanego pomieszczenia wyłącznie osobom posiadającym stosowny kod. W ten sposób wystarczy na klamce wpisać sześciocyfrową liczbę, aby dostać się do chronionego pomieszczenia.

Zasada działania klamki sprawia, że w trakcie użytkowania nie potrzebne są klucze, karty, kable i inne specjalne zamki. 

Urządzenie dostępne jest w kolorze srebrnej stali nierdzewnej i satyny chromowanej, zatem pasować będzie do szerokiej gamy wystrojów wnętrz.

Zasady działania klamki szyfrowej 

Prezentowany produkt posiada możliwość wprowadzenia 9 kodów użytkownika i jednego kodu typu Master przeznaczonego dla osoby zarządzającej dostępem do chronionego pomieszczenia. Kody składają się z szeregu 6 cyfr wprowadzanych z 4 cyfrowej klawiatury. Dodatkowo na uchwycie klamki znajduje się jeden przycisk odpowiedzialny za blokowanie klamki.

Kody wprowadza się przed montażem klamki. Istnieje możliwość ich zmiany w każdym momencie użytkowania produktu. Co więcej, łatwość obsługi podnosi możliwość automatycznego blokowania klamki po każdorazowym użyciu (bez konieczności wciskania przycisku blokującego). Dodatkowym atutem jest sygnalizacja świetlna i dźwiękowa (migające diody led w kolorze zielonym i czerwonym), które informują o otwarciu lub zamknięciu mechanizmu.

Ochronę dostępu podnosi funkcja blokowania klamki po wielokrotnym wpisaniu nieprawidłowego kodu. Blokada jest aktywna przez 3 minuty – następnie umożliwia ponowne wpisanie kodu.

Budowa i zastosowanie klamki szyfrowej

Produkt może być stosowany do drzwi wewnętrznych:
•             typu skandynawskiego (module i evo) FIX 8810,
•             zgodnych ze standardem DIN (FIX 8812).

Wymaga użycia 2 baterii, które:
•             wystarczają na ok. 100 tys. operacji,
•             można wymieniać. 

Klamka sygnalizuje konieczność wymiany baterii, kiedy stopień ich wyczerpania umożliwia jeszcze wykonanie ok. 500 otwarć.

Urządzenie jest dostępne zarówno do prawych, jak i lewych drzwi i możesz je kupić bezpośrednio klikając> TUTAJ

Szczegółowe parametry klamki do ściągnięcia w pdf – POBIERZ »

Skontaktuj się z nami pod numerem:

 662-869-662

W sprzedaży posiadamy inne zabezpieczenia dla Twojego domu

– Elektroniczny zamek do drzwi SMART-LOCK
Elektroniczny zamek do drzwi Simons Voss