Montaż i wymiana zamka Gerda

Montaż zamka Gerda

Zainwestuj w bezpieczeństwo

Montaz wymiana zamka GerdaKiedy tylko pomyślimy o antywłamaniowych mechanizmach na myśl od razu przychodzą zamki marki Gerda. To rekomendowane produkty nie tylko przez ślusarzy, ale także Centralne Laboratorium Kryminalistyczne Komendy Głównej Policji. Dowodzi to ich wysokiej klasy i stopnia zabezpieczenia przed włamaniem. Sforsowanie zamku Gerda przez włamywaczy wymaga dużo czasu i odpowiednich narzędzi, których tacy przestępcy często nie posiadają. 

Montaż zamka Gerda wymaga doświadczenia i niezwykłej precyzji. Aby dobrze spełniały swoją rolę warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Nasz zespół ślusarzy zajmie się wymianą i montażem zamka Gerda w każdym domu i mieszkaniu. Dzięki licznym szkoleniom i posiadanej wiedzy poradzimy sobie z każdym mechanizmem. Możemy też doradzić, który zamek najlepiej sprawdzi się w zamontowanych drzwiach.Prowadzimy wymianę zamków w drzwiach Gerda oraz drzwiach produkowanych przez inne firmy. 

Najlepsi na rynku

Montaż zamka Gerda zapewni ci wysoką klasę bezpieczeństwa. Dobry, antywłamaniowy zamek w drzwiach z pewnością podniesie poczucie komfortu we własnym domu, firmie czy sklepie.

Wymiana zamka w drzwiach na Gerdę to doskonały pomysł. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów przy jego montażu, aby jak najdłużej cieszyć się jego jakością i możliwością skorzystania z gwarancji. Prowadzimy także naprawę zamków Gerda, które uległy uszkodzeniu.

Gerda działa na rynku od 30 lat – duże doświadczenie pozwala na produkcję zamków i drzwi najlepszej jakości i najnowszej generacji. Zamki Gerda posiadają atesty i certyfikaty, które potwierdzają ich niezawodność oraz wysoki stopień zabezpieczenia mienia. 

Zamki Gerda - Montaż i wymiana

 

Zamki GerdaSkontaktuj się z nami i sprawdź, co możemy dla Ciebie zrobić! 

Telefon 662-869-662

Nasi ślusarze wykonują usługi i polecają:

Naprawa zamka Gerda
Wymiany zamka Gerda
Atestowane zamki do drzwi Gerda