Wymiana zamka w drzwiach Gerda

 

Wymiana zamka w drzwiach Gerda

Masz problem z zamkiem Gerda lub musisz wymienić wkładkę w drzwiach albo zamek na nowy? Dobrze trafiłeś – od ponad 25 lat zajmujemy się montażem, wymianą i serwisem zamków antywłamaniowych Gerda.

Nasze Pogotowie Zamkowe jest dostępne 7 dni w tygodniu, a każdy technik / ślusarz przyjeżdżający do Państwa na miejscu doradzi i wymieni zamek na nowy lub, jeśli będzie to możliwe, naprawi ten uszkodzony.  

Naprawa zamka w drzwiach Gerda

Wymiana zamka lub wkładki w drzwiach Gerda wymaga doświadczenia i odpowiedniego doboru nowego urządzenia, dlatego radzimy zadzwonić po fachowca ślusarza, dla którego wymiana zamka Gerda to chleb powszedni. W ten sposób unikniesz problemów, zaoszczędzisz czas, a na wykonaną usługę otrzymasz gwarancje.

Uwaga: wymiana zamka GERDA na nowy nie zawsze jest konieczna!
Czasami wystarczy wymienić w zamku jedną sprężynkę i zamek znów będzie działał jak nowy, a cena usługi będzie adekwatnie niższa aniżeli jego wymiana. Fachowiec na miejscu sprawdzi, wyjaśni i wspólnie z Klientem podejmie decyzję o naprawie lub wymianie zamka na nowy.
Naprawa zamka Gerda nie zawsze jest jednak możliwa, a czasami wręcz przeciwwskazana, zwłaszcza, gdy zamek wysłużył już swoje lata lub był bardzo często używany bez jego serwisowania („smarowania” środkiem do tego przeznaczonym).
 
Zamów Fachowca Gerda
 

ZAMKI GERDA

Poniżej przedstawiamy kilka zamków Gerda, które najczęściej spotykamy u Klientów i które jesteśmy w stanie w expressowym tempie wymienić na nowy – zadzwoń i umów się z technikiem na wymianę zamka w drzwiach Gerda w dogodnym dla Ciebie terminie.
Montaż i wymiana zamka w drzwiach Gerda 7 dni w tygodniu w godzinach 6:00-24:00 tel. 662-869-662
 

Zamki nawierzchniowe Gerda
ZN100, ZX1000, Tytan ZX, Tytan ZE1, ZG100,
Zamki nawierzchniowe Gerda


Zamki wpuszczane Gerda

ZW100 (wszystkie rodzaje), ZW1000, ZW3000, ZW6000, ZW500/ZW550
Zamki wpuszczane GERDA
 

Cena wymiany zamka GERDA

Cena wymiany zamka Gerda w drzwiach jest uzależniona od typu zamka i rodzaju drzwi (drzwi wewnętrze, drzwi antywłamaniowe). Aby poznać dokładną cenę, prosimy o kontakt telefoniczny tel. 662-869-662 lub drogą elektroniczną (mail, chat na stronie, formularz ZAPYTAJ EXPERTA »
Zapraszamy również do wizyty w naszym sklepie firmowym – można w nim określić swoje potrzeby i umówić termin usługi.

Usługi ślusarskie zleć specjalistom

Nasze Pogotowie Zamkowe to firma zrzeszająca wykwalifikowanych ślusarzy, którzy zajmują się wykonywaniem profesjonalnych usług ślusarskich. Jedną z nich jest wymiana zamków. Jest to zadanie wymagające precyzji oraz odpowiednich umiejętności. Nasi wykwalifikowani pracownicy posiadają te właśnie cechy.
Wymiana zamków w drzwiach Gerda jest usługą wykonywaną przez naszych ślusarzy na najwyższym poziomie. Zamki Gerda przez wielu specjalistów z branży są uznawane za jedne z najlepszych. Ich wysoką jakość potwierdzają także atesty oraz certyfikaty świadczące o wykorzystaniu do ich produkcji wysokiej jakości materiałów odpornych na włamania. Zamki te zapewnią odpowiednią ochronę dla Państwa domów, mieszkań oraz pomieszczeń biurowych. W naszej ofercie znajduje się także wymiana zamków Dierre.

GERDA RIM 6000 S wymiana wkładki

Gerda 6000S starego typu doczekała się swojego zamiennika, dlatego Klient ma do wyboru dwie wkładki: GERDA RIM 6000 S z kluczem rurka lub szwajcarskiej produkcji KESO RIM z nowoczesnym obrotowym kluczem, przy czym cena wymiany wkładki RIM 6000S nie ulega zmianie i to niezależnie od wyboru wkładki!
Więcej informacji na temat zamiennika Gerda RIM 6000S znajdziesz TUTAJ »

Zamiennik zamka Gerda RIM 6000S Zamiennik zamka Gerda RIM 6000SX

Wykwalifikowana kadra

Każdy z zatrudnionych w Pogotowiu zamkowym pracowników posiada specjalistyczną wiedzę teoretyczną oraz praktyczną, dzięki czemu zawsze realizuje usługi profesjonalnie oraz niezwykle sprawnie. Co więcej, systematyczne zdobywanie informacji na temat nowych, dostępnych na rynku zamków marki Gerda, sprawia, że wymiana nawet tych urządzeń zamkowych, które dopiero pojawiły się w sprzedaży nie stanowi dla zatrudnionego w naszej firmie personelu żadnego problemu. Wymiana zamka Gerda lub wymiana zamków Mottura zlecona fachowcom z Pogotowia ślusarskiego to gwarancja dobrze wykonanej usługi. Warto zaznaczyć, że od jakości wykonania pracy zależy Państwa bezpieczeństwo, dlatego usługę taką, jak wymiana zamka w drzwiach Gerda czy zakup odpowiedniej wkładki do drzwi zdecydowanie warto zlecić specjalistom z branży.

Serwis GERDA 7 dni w tygodniu

Tym, co wyróżnia nas z pośród wielu firm zajmujących się usługami ślusarskimi, jest dostępność. Pracujemy 7 dni w tygodniu w godzinach 6:00-24:00. Co więcej, jako nieliczni pracownicy Pogotowia Zamkowego dyżurują we wszystkie święta. Dzięki temu mogą Państwo zadzwonić do nas w każdej chwili, abyśmy przyjechali wykonać usługę, jaką jest wymiana zamków Gerda.

Wymiana zamka w drzwiach GERDA w miastach Gdańsk-Gdynia-Sopot (Trójmiasto), Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Warszawa, Wrocław jest wykonywana bezpośrednio przez nasz mobilny Serwis GERDA tel. 662-869-662
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług naszego Mobilnego Serwisu Zamków GERDA.

Serwis Gerda 7 dni w tygodniu

Nasi ślusarze wykonują usługi i polecają:

Montażu zamka Gerda
Naprawy zamka Gerda
Atestowane zamki do drzwi Gerda