Montaż i wymiana zamka w drzwiach Gdańsk i Trójmiasto

Wymieniamy i zakładamy zamki w drzwiach

Szukasz ślusarza w Gdańsku który szybko przyjedzie, udzieli fachowej porady i zamontuje lub wymieni zamek w drzwiach który wybrałeś lub potrzebujesz? Dobrze trafiłeś!

Nasze Pogotowie Zamkowe w Gdańsku wyspecjalizowało się w montażu, naprawie i wymianie zamków w drzwiach antywłamaniowych.

Od ponad 25 lat (rok założenia firmy 1992) zajmujemy się nie tylko montażem, naprawą i wymianą zamków ale i ich zabezpieczeniem przed włamaniem.

Wymiana wkładki w zamku

W Gdańsku posiadamy parę ekip serwisowych zapewniając szybką reakcję 7 dni w tygodniu oraz błyskawiczną usługę serwisu zamków, awaryjne otwieranie drzwi, montaż zamka dodatkowego, naprawa i wymiana zamka w drzwiach antywłamaniowych.

Każdy samochód serwisowy jest wyposażony w zamki i wkładki antywłamaniowe do drzwi najbardziej rozpowszechnionych typów i producentów na rynku (Gerda, Dierre, Assa Abloy, Keso, Ikon itd.) przez co usługę wykonujemy na miejscu „od ręki”.
Usługi ślusarskie wykonujemy nie tylko u osób prywatnych, ale również w firmach produkcyjnych, sklepach i centrach handlowych, w biurach i budynkach użytku publicznego – zobacz naszą listę klientów »

Dodatkowym atutem jest nasz specjalistyczny sklep z zamkami w Gdańsku w którym fachowcy chętnie doradzą jaki zamek wybrać, jak zabezpieczyć drzwi lub okna, a w razie potrzeby dorobimy klucz lub zaprezentujemy inne mechaniczne i elektroniczne zabezpieczenia antywłamaniowe.
Jedną z naszych specjalności jest serwis zamków listwowych firm EffEff, Fuhr, GU, KFV, Metalplast, Roto, Wilka, WINKHAUS. Zamki listwowe lub zestawy naprawcze do zamków listwowych posiadamy na miejscu lub zapewniamy szybką ich dostawę.
Masz problem z zacinającym się lub ciężko działającym zamkiem listwowym? Zadzwoń do nas 662-869-662 ! Przyjedziemy, naprawimy lub wymienimy a w razie potrzeby awaryjnie otworzymy drzwi z zaciętym lub zepsutym zamkiem listwowym.

Nam można ufać – spójrz na listę referencyjną która powinna Cię przekonać! LISTA REFERENCYJNA

Montaż i wymiana zamków Gdańsk

Kompleksowe obsługa ślusarska w Gdańsku

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Gdańsk ul. Gałczyńskiego 20
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Wymieniamy i zakładamy zamki w drzwiach

Z naszego doświadczenia wiemy, że wymiana zamków najczęściej następuje ze względu na zużycie się zamka, jego kiepskie wykonanie czy próby włamania. Istnieje tysiąc innych powodów dla których możesz potrzebować wymiany zamka. My nie pytamy o powody – my, słysząc o problemie, docieramy do naszego Klienta jak najszybciej, aby pomóc mu najlepiej jak potrafimy!

Montujemy zamki najwyższej jakości. Jesteśmy jedynym oficjalnym przedstawicielem produktów KESO w Polsce, które słyną z wysokiej jakości. Kluczy KESO nie można podrobić, zatem gwarantują one najwyższy poziom bezpieczeństwa. W przypadku zagubienia klucza wystarczy zakodować kolejny klucz z zestawu. Systemy KESO umożliwiają nam zarządzaniem dostępu do naszego mieszkania czy domu – możemy personalizować dostęp każdego klucza tak, aby właściciele tego klucza mieli dostęp jedynie w określonych przez nas godzinach.

Usługa wymiany zamka w drzwiach Gerda

W jaki sposób działają klucze KESO?

Wkładka w kluczach KESO jest interaktywna i w momencie przekręcania zamka w drzwiach idealnie dopasowuje się kodowo. W kluczach zastosowano metodę numeryczną i najnowsze osiągnięcia techniki.
Montaż nowych zamków zalecamy także osobom, które zakupiły dom czy mieszkanie. Wymiana zamków na nowe sprawi, że będziemy pewni faktu, że tylko my jesteśmy w posiadaniu kompletu kluczy do zamków.
Montaż i wymianę zamków wykonujemy całodobowo, siedem dni w tygodniu. Istnieje także możliwość umówienia się na wizytę naszego specjalisty z wyprzedzeniem tak, aby idealnie dograć montaż drzwi z przybyciem ślusarzy.

Odkąd posiadam zamek KESO jestem pewny, że w moim domu nic nie zginie. Mam dostęp do danych, które przedstawiają mi dokładnie kto i o której godzinie wchodzi do mojego domu. Zamki te polecił nam ślusarz, którego poprosiliśmy o montaż nowych zamków. Zamek z pewnością był wart swojej ceny – oczywiście, że nie kosztuje mało ale nasze bezpieczeństwo jest bezcenne. Samą wizytę ślusarza oceniam celująco – ślusarz miał dużą wiedzę, zaproponował dużo rozwiązań oraz wykonał swoją pracę szybko. Najlepsze pogotowie ślusarskie w Gdańsku – to jest właśnie to pogotowie ślusarskie!
Adam, Gdańsk

Wymiana zamka w drzwiach Gdańsk

Prowadzimy także usługę otwierania awaryjnego drzwi mieszkań, domów i samochodów – jeśli więc potrzebujesz pomocy w tak krytycznej sytuacji, zadzwoń do nas i skorzystaj z usług pogotowia ślusarskiego!

Zapraszamy do kontaktu pod numerem tel:58 573 11 25   lub 662-869-662

Inne usługi świadczone w Gdańsku przez ABC Zabezpieczeń:

Pogotowie zamkowe Gdańsk
Awaryjne otwieranie samochodu Gdańsk
Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk
Montaż i wymiana zamków Gdańsk
Naprawa zamków Gdańsk
Ślusarz Gdańsk
Pogotowie zamkowe Gdańsk
Awaryjne otwieranie samochodu Gdańsk
Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk
Montaż i wymiana zamków Gdańsk
Naprawa zamków Gdańsk
Ślusarz Gdańsk