Montaż i wymiana zamka antywłamaniowego Grodzisk Mazowiecki

+Montaz zamkow Gerda Grodzisk Mazowiecki

Profesjonalny montaż zamków

Dysponując szerokim asortymentem wkładek, zamków wpuszczanych czy też nawierzchniowych nasz Klient może dokonać optymalnego wyboru i dopasować wybrany zamek do swoich indywidualnych potrzeb. Niemniej jednak, należy przyznać, że bez względu na wybrany mechanizm, jego funkcjonalność zależy przede wszystkim od poprawności jego zamontowania. Montaż i wymiana zamka to jedynie pozornie prosta „operacja”, w rzeczywistości okazać się może, że lepiej powierzyć ją profesjonalistom – takim jak ślusarze z Pogotowia zamkowego z Grodziska Mazowieckiego.

Pracujący u nas fachowcy montowanie zamków wykonują sprawnie i szybko. Jeśli potrzebują Państwo rady lub opinii w zakresie, jaki zamek zamontować u drzwi nasi ślusarze służą pomocą. Nasz pracownik po konsultacji zaproponuje Państwu odpowiednie rozwiązanie, które zapewni skuteczną ochronę przed włamaniem.

Prowadzimy także sprzedaż zamków – wysokiej jakości zamki, w tym zamki GEDA, zamki MOTTURA oraz zamki DIERRE, KESO,  IKON, LOB, CR, ASSAABLOY, AXA, CIEPIERRE, DELTA, DOM, EFFEFF, EVVA, FUHR, GU, GTV, KFV, METALPLAST, SIMONSVOSS, WINKHAUS i wiele innych, można kupić bezpośrednio u naszych ślusarzy.

Wymiana zamka na nowy

Wymiana zamka to usługa, którą Pogotowie zamkowe w Grodzisku Mazowieckim realizuje nader często. Nasi Klienci zazwyczaj decydują się na nią w chwili, kiedy przeprowadzają się do nowego domu/mieszkania i pragną czuć się w nim bezpiecznie, bądź zauważają, że naprawa zamka zamontowanego do tej pory w drzwiach będzie nieopłacalna. W wielu przypadkach, kiedy ze względów technicznych i finansowych naprawa mechanizmu jest niemożliwa lub nieuzasadniona ekonomicznie, nasi fachowcy sugerują wykonanie wymiany zamków.

Wymiana zamków wykonywana przez pracowników Pogotowia zamkowego w Grodzisku Mazowieckim, przebiega niezwykle sprawnie. W trakcie realizacji tej usługi używamy wyłącznie nowoczesnych narzędzi, które pozwalają nam na sprawną realizację powierzonych zadań. Podczas wykonywania prac ślusarskich, takich jak wymiana zamka, korzystamy z najlepszych mechanizmów polecając Klientom zastosowanie zamków GERDA,  zamków DIERRE oraz zamków KESO i wiele innych.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Szeroka oferta Pogotowia zamkowego w Grodzisk Mazowiecki

Montaż i wymiana zamków to jedna ze sztandarowych usług znajdujących się w ofercie Pogotowia zamkowego w Grodzisku Mazowieckim. Wraz z naprawą zamków stanowią główny trzon naszej działalności.

Realizujemy także usługi awaryjne, do których należy m.in. awaryjne otwieranie samochodów. Polega ono na otwieraniu samochodu bez kluczyka. Jest to bezpieczna i bezinwazyjna usługa, którą polecamy tym, którzy zatrzasnęli kluczyki wewnątrz pojazdu. Natomiast osoby, którym zdarzyło się zgubić klucz do domu często korzystają z wykonywanego przez naszych ślusarzy awaryjnego otwierania mieszkań. Usługi równie bezinwazyjnej, co otwieranie aut.

Usługi ślusarskie na najwyższym poziomie

Potrzebujesz pilnie wykwalifikowanego ślusarza? Skontaktuj się z Pogotowiem zamkowym w Grodzisku Mazowieckim. Naszą dewizą jest szybkość i precyzja.

Pracujemy siedem dni w tygodniu: 6:00 – 24:00 .Jesteśmy do Państwa dyspozycji przez okrągły rok. Aby się z nam skontaktować wystarczy zadzwonić pod numer – tel. 662-869-662

Zapraszamy!