Montaż i wymiana zamków Warszawa Żoliborz

Montaż i wymiana zamków Warszawa ŻoliborzMontujemy zamki

Pogotowie zamkowe w Warszawie na Żoliborzu to profesjonalni ślusarze, którzy niezwykle starannie podchodzą do wykonywanych zadań. Montaż i wymiana zamków to nasza codzienna praca. Podejmując się wykonania zlecenia, zawsze dbamy o mienie naszych Klientów. Tak wykonujemy usługi, by na Państwa mieniu – na drzwiach lub na lakierze samochodu nie pozostawić śladów naszego działania. Ślusarze zatrudnieni w pogotowiu zamkowym to najlepsi fachowcy na rynku.

Wymiana zamków to nasza specjalność. Zajmujemy się również montażem zamków, a także zakładaniem zamków. Montowanie zamków należy do naszych codziennych zadań. W stałej sprzedaży posiadamy zamki znanych w świecie producentów, którzy zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa oraz doskonałą ich jakość. Wśród licznych systemów, które proponujemy Klientom, znajdują się zamki Gerda, zamki Dierre oraz zamki Mottura.
Pogotowie zamkowe na Żoliborzu oferuje szeroki wachlarz usług ślusarskich. Na Państwa życzenie wykonamy awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań, a także awaryjne otwieranie samochodów. Wezwijcie nas, gdy konieczna będzie naprawa zamków. Wśród naszych usług znajduje się także serwis zamków oraz ich bieżąca sprzedaż.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Profesjonalna kadra

Pogotowie zamkowe na rynku usług ślusarski z powodzeniem działa już od ponad 20 lat. Posiadamy długoletnie doświadczenie w pracy w zawodzie, jednak wciąż podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Szkolimy naszą kadrę, ponieważ tylko widza i doświadczenie pozwalają nam na sprawne usuwanie awarii zamków każdego rodzaju. Zatrudnieni przez nas fachowcy wciąż podnoszą swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Organizowane szkolenia zawodowe, w których uczestniczą, stanowią skarbnicę wiedzy, którą następnie wykorzystują w codziennej pracy. Nasi ślusarze to najlepsi fachowcy na rynku usług ślusarskich, potrafią otworzyć każdy zamek i wszystkie drzwi. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Świadczymy również inne usługi na terenie Żoliborza :

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Ślusarz

 
Całodobowe dyżury ślusarskie

Pogotowie zamkowe na warszawskim Żoliborzu pełni całodobowe dyżury ślusarskie. Pracujemy 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Śmiało mogą zgłaszać Państwo awarie zamków także w niedziele i święta oraz w środku nocy. Niezwłocznie przyjedziemy na miejsce zgłoszenia i pomożemy w usunięciu awarii każdego zamka. Telefon 500-700-776

Pogotowie zamkowe Warszawa Żoliborz
Awaryjne otwieranie samochodu Warszawa Żoliborz
Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Żoliborz
Montaż i wymiana zamków Warszawa Żoliborz
Naprawa zamków Warszawa Żoliborz
Ślusarz Warszawa Żoliborz