Montaż i wymiana zamków Warszawa Żoliborz

Montaż i wymiana zamków Warszawa ŻoliborzMontujemy zamki

Pogotowie zamkowe w Warszawie na Żoliborzu to profesjonalni ślusarze, którzy niezwykle starannie podchodzą do wykonywanych zadań. Montaż i wymiana zamków to nasza codzienna praca. Podejmując się wykonania zlecenia, zawsze dbamy o mienie naszych Klientów. Tak wykonujemy usługi, by na Państwa mieniu – na drzwiach lub na lakierze samochodu nie pozostawić śladów naszego działania. Ślusarze zatrudnieni w pogotowiu zamkowym to najlepsi fachowcy na rynku.

Wymiana zamków to nasza specjalność. Zajmujemy się również montażem zamków, a także zakładaniem zamków. Montowanie zamków należy do naszych codziennych zadań. W stałej sprzedaży posiadamy zamki znanych w świecie producentów, którzy zapewniają wysoki stopień bezpieczeństwa oraz doskonałą ich jakość. Wśród licznych systemów, które proponujemy Klientom, znajdują się zamki Gerda, KESO, SMART-LOCK, Mottura, AssaAbloy, Ciepierre, Delta, DOM, EffEff i wiele innych.
Pogotowie zamkowe na Żoliborzu oferuje szeroki wachlarz usług ślusarskich. Na Państwa życzenie wykonamy awaryjne otwieranie drzwi, awaryjne otwieranie mieszkań, a także awaryjne otwieranie samochodów. Wezwijcie nas, gdy konieczna będzie naprawa zamków. Wśród naszych usług znajduje się także serwis zamków oraz ich bieżąca sprzedaż.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Profesjonalna kadra

Pogotowie zamkowe na rynku usług ślusarski z powodzeniem działa już od ponad 30 lat. Posiadamy długoletnie doświadczenie w pracy w zawodzie, jednak wciąż podnosimy swoje kwalifikacje zawodowe. Szkolimy naszą kadrę, ponieważ tylko widza i doświadczenie pozwalają nam na sprawne usuwanie awarii zamków każdego rodzaju. Zatrudnieni przez nas fachowcy wciąż podnoszą swoją wiedzę i umiejętności zawodowe. Organizowane szkolenia zawodowe, w których uczestniczą, stanowią skarbnicę wiedzy, którą następnie wykorzystują w codziennej pracy. Nasi ślusarze to najlepsi fachowcy na rynku usług ślusarskich, potrafią otworzyć każdy zamek i wszystkie drzwi. Do każdego zlecenia podchodzimy z zaangażowaniem i profesjonalizmem.

Świadczymy również inne usługi na terenie Żoliborza :

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Ślusarz

Do Państwa dyspozycji

Pogotowie ślusarskie na warszawskim Żoliborzu dostępne jest przez 7 dni w tygodniu: 6:00 – 24:00.

Śmiało mogą zgłaszać Państwo awarie zamków także w niedziele i święta. Niezwłocznie przyjedziemy na miejsce zgłoszenia i pomożemy w usunięciu awarii każdego zamka. Telefon 662-869-662

Pogotowie zamkowe Warszawa Żoliborz
Awaryjne otwieranie samochodu Warszawa Żoliborz
Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Żoliborz
Montaż i wymiana zamków Warszawa Żoliborz
Naprawa zamków Warszawa Żoliborz
Ślusarz Warszawa Żoliborz