Montaż i wymiana zamków Kraków Podgórze

Montaż i wymiana zamków Kraków PodgórzeMontaż zamków oraz wymiana zamków to usługi, w których niezawodne jest Pogotowie zamkowe z krakowskiej dzielnicy Podgórze. Nasi ślusarze są wykwalifikowanymi osobami, posiadającymi umiejętności pozwalające na wykonywanie swojej pracy na najwyższym poziomie. Dzięki ciągłemu dokształcaniu, posiadamy wiedzę na temat najlepszych systemów antywłamaniowych oraz sposobów ich montażu. Powyższe zlecenia wymagają profesjonalnego podejścia. Montowanie zamków to usługa, od której zależy Państwa bezpieczeństwo dlatego warto wezwać do niej fachowców z Pogotowia zamkowego Kraków – Podgórze, dzięki którym będą się Państwo cieszyć z użytkowania nowych zamków przez wiele lat, czując się bezpiecznie we własnym domu oraz biurze.

Praca na najwyższym poziomie

Wszystkie usługi, którymi się zajmujemy są wykonywane na najwyższym poziomie. Każdego dnia mieszkańcy dzielnicy Kraków – Podgórze wzywają naszych fachowców do usług awaryjnego otwierania samochodów oraz awaryjnego otwierania drzwi. Wykonujemy je bezinwazyjnie, czyli nie narażając Klientów na jakiekolwiek szkody związane z naszą działalnością.
W ofercie handlowej Pogotowia zamkowego Kraków – Podgórze posiadamy zamki Gerda oraz zamki Dierre. Systemy antywłamaniowe tych dwóch producentów są najlepszymi na polskim rynku, o czym świadczą atesty i certyfikaty, gwarantujące użycie do ich produkcji najwyższej jakości materiałów. Dzięki temu, powyższe zamki stanowią przeszkodę dla niepowołanych osób.

Nie tylko zajmujemy się montażem i wymianą zamków

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamka
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat montażu i wymiany zamka w drzwiach? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Jak pracujemy

Usługi ślusarskie są naszą specjalnością, dlatego wykonujemy je precyzyjnie oraz solidnie. Naszym atutem jest krótki czas reakcji na wezwania Klientów. Już w kilka chwil po otrzymanym zgłoszeniu, nasi najlepsi fachowcy pojawiają się pod adresem wyznaczonym przez osobę zlecającą. Wystarczy zadzwonić – tel. 662-869-662.
Pracujemy całodobowo, nie tylko w tygodniu, ale także w weekendy. Jako nieliczni dyżurujemy także we wszystkie święta.
Pogotowie zamkowe Kraków Podgórze poleca się do wielu usług ślusarskich!

Pogotowie zamkowe Pogotowie Kraków Podgórze
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Podgórze
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Podgórze
Montaż i wymiana zamków Kraków Podgórze
Naprawa zamków Kraków Podgórze
Ślusarz Kraków Podgórze