ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Montaż i wymiana zamków antywłamaniowych Luboń 662-869-662

Ekspresowy montaż i wymiana zamków

Pogotowie zamkowe z Lubonia stanowią profesjonalni ślusarze, którzy posiadają szeroką wiedzę z zakresu ślusarstwa. Nasze doświadczenie pokazuje, że zamek, by spełniać swoją podstawową funkcję jaką jest ochrona mienia, musi być dobrze zamontowany. W tym celu najlepiej jest skorzystać z usług profesjonalnego ślusarza. Zatrudniamy wyłącznie najlepszych, wysoko wykwalifikowanych ślusarzy, którzy dobrze znają się na swojej pracy i wielokrotnie w ciągu każdego dnia wykonują montaż i wymianę zamków.

Na rynku nasza firma obecna jest od ponad 20 lat. Każdego dnia uczymy się nowych metod i technik ślusarskich, dzięki czemu jesteśmy na bieżąco z nowinkami technicznymi ze ślusarskiego świata. Pozyskaną wiedzę wykorzystujemy podczas codziennych obowiązków, w tym w trakcie montażu zamków w Państwa domach. Systematycznie uczestniczymy w szkoleniach branżowych, wciąż wzbogacamy naszą wiedzę, dlatego warto skorzystać z naszych usług. Znamy wszystkie modele zamków i drzwi jakie nabyć można na polskim rynku. To daje Państwu gwarancję rzetelnie i fachowo wykonanej usługi ślusarskiej.

 

Usługi najwyższej jakości

Zakładanie zamków na terenie Lubonia zawsze wykonujemy starannie i z precyzją. Wykorzystujemy i rekomendujemy zamki Gerda, zamki Dierre oraz zamki Mottura. Są to produkty najwyższej jakości, doskonałych, znanych w świecie producentów. Montowanie zamków wysokiej jakości gwarantuje użytkownikom bezpieczeństwo na co dzień.

Wymiana zamków jest również naszą specjalnością. Podczas pracy korzystamy wyłącznie z najnowszych narzędzi, które dają nam możliwość bezinwazyjnej pracy.

Na Państwa zlecenie, wykonujemy także awaryjne otwieranie samochodów, awaryjne otwieranie mieszkań oraz awaryjne otwieranie mieszkań. Polecamy również Państwu usługę serwisowania zamków oraz wszelkie naprawy zamków.

24 h / dobę

Pogotowie ślusarskie pracuje dla Państwa 24 h / dobę, przez 7 dni w tygodniu. Dyżury ślusarskie pełnimy także w niedziele i święta. Zachęcamy do kontaktu z nami zawsze, gdy przydarzy się Państwu awaria zamka – także w środku nocy. Telefon do nas: 662-869-662 Polecamy się.