Montaż i wymiana zamków Poznań Grunwald

JESTEŚMY ROZWIĄZANIEM NA KAŻDY  WADLIWY ZAMEK!

Montaż i wymiana zamków Poznań GrunwaldPogotowie zamkowe w Poznaniu w dzielnicy Grunwald oprócz usług związanych z odblokowywaniem mechanizmów zamkowych, takich jak: awaryjne otwieranie mieszkań i awaryjne otwieranie samochodów, świadczy usługi typu montaż i wymiana zamków.
W dogodnym dla Państwa terminie dokonamy założenia nowych mechanizmów zamkowych. Pełnimy dyżury całodobowo, także w dni świąteczne. Wystarczy, że zadzwonisz i wskażesz  odpowiadający Ci termin wizyty ślusarza, a my zajmiemy się   szybkim i fachowym montażem i wymianą zamków.

Każdy z nas doskonale zdaje sobie sprawę, że mechanizmy drzwiowe to gwarant bezpieczeństwa domostwa i jego całego dobytku. Zadaniem zamków jest między innymi ograniczanie ryzyka włamań, kradzieży. Dlatego jeśli zauważyłeś, że Twoje zamki drzwiowe uległy nieodwracalnemu zniszczeniu i nie są już tak sprawne jak niegdyś, warto zastanowić się nad montażem i wymianą zamków na nowe urządzenia. Nowe  zamki to opłacalna inwestycja, wpływająca na zwiększenie Twojego poczucia komfortu. Nie zwlekaj i zagwarantuj sobie bezpieczeństwo domu już teraz – nasze pogotowie zamkowe w dzielnicy Grunwald pomoże Ci w tym od ręki!

Kompleksowe usługi ślusarskie w Poznaniu

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Poznań ul. Murawa 37C/L5
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

(61) 824-67-96

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Pogotowie zamkowe w Poznaniu w dzielnicy Grunwald funkcjonuje 24 ha na dobę, 365 dni w roku. Dla Państwa wygody pracujemy całodobowo – doskonale wiemy, jak ważny jest dla Państwa czas. Nasz serwis gwarantuje najwyższy standard usług, dokładamy wszelkich starań, aby utrzymać wysoką jakość pracy. Ponadto przykładamy ogromną wagę do zapewnienia klientom bezpieczeństwa. Państwa dobro jest dla nas najistotniejsze, dlatego zawsze działamy odpowiedzialnie i z zachowaniem wszelkich obowiązujących norm bezpieczeństwa. Naszą misją jest stuprocentowa satysfakcja klienta. I Ty możesz już dziś przekonać się sam o niebywałej jakości naszego serwisu. Wystarczy, że zadzwonisz pod nr do naszego pogotowia zamkowego, a całą resztą zajmie się nasz rzetelny ślusarz!

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w dzielnicy Grunwald to:

Awaryjne otwieranie samochodów
Awaryjne otwieranie mieszkań
Naprawa zamków
Ślusarstwo

Pogotowie zamkowe Poznań Grunwald
Awaryjne otwieranie samochodów Poznań Grunwald
Awaryjne otwieranie drzwi mieszkań Poznań Grunwald
Montaż i wymiana zamków Poznań Grunwald
Naprawa zamków Poznań Grunwald
Ślusarz Poznań Grunwald