ABC Zabezpieczeń | Montaż i wymiana zamków Poznań

Montaż i wymiana zamków PoznańMontaż i wymiana zamków Poznań

Nasze pogotowie ślusarskie zawodowo wykonuje usługę montażu zamków. Montaż zamków przyda się z pewnością każdemu, kto właśnie buduje dom albo zakupił nowe mieszkanie. Wymiana zamków z pewnością polecana jest najemcom mieszkań, którzy chcą zadbać o bezpieczeństwo wynajmujących.

Montaż zamków przeprowadzamy kompleksowo: począwszy od oceny zamka, który zamierzają Państwo wymienić, doradzenia w zakresie wyboru nowego zamku, a kończąc na fachowej instalacji mechanizmu i uprzątnięciu po sobie miejsca pracy. Nasz ślusarz chętnie zainstaluje także zamek, którego zakupu dokonali Państwo sami. Jeśli nie wiedzą Państwo jaki zamek powinni wybrać Państwo dla swoich drzwi – nasz ślusarz chętnie przedstawi kilka propozycji, wśród których mogą wybrać Państwo zamek odpowiedni dla Państwa potrzeb i portfela.

Podczas budowy domu wraz z żoną zupełnie zapomnieliśmy o umówieniu ekipy ślusarzy. Przypomnieliśmy sobie o tym ważnym procesie w momencie, gdy dom opuściła ekipa montująca okna. Było już późno, kilka numerów odnalezionych w Internecie już nie odpowiadało – pogotowia ślusarskie nie pracowały o tak późnej porze. W końcu znaleźliśmy numer na to właśnie pogotowie ślusarskie w Poznaniu. Dyspozytor powiedział, że ślusarz przyjedzie za kilka minut. Zaskoczeni, oczekiwaliśmy na ślusarza. Faktycznie po kilku minutach przyjechał ślusarz – bardzo dobrze wychowany, pogodny. Zaproponował kilka rozwiązań jeśli chodzi o zamki, wspólnie wybraliśmy jeden. Ślusarz wymienił zamki bardzo szybko i sprawnie. Robota została wykonana solidnie. Działalność tego pogotowia ślusarskiego oceniam zdecydowanie na plus.
Adam, 34 lata, Poznań

Baner produktowy KESO GERDA DIERRE DELTA

Jeżeli przed wyborem zamka do drzwi potrzebujesz zaciągnąć fachowej porady – zapraszamy Cię do naszego stacjonarnego sklepu z zamkami w Poznaniu przy ulicy ul. Murawa 37C/L5

Kompleksowe usługi ślusarskie w Poznaniu

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Poznań ul. Murawa 37C/L5
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

(61) 824-67-96

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

wymiana zamka Keso
wymiana zamka Gerda
wymiana zamka Dierre
wymiana zamka Delta
wymiana zamka Mottura
wymiana zamka Ikon

Nasze usługi świadczymy całodobowo, reagując najszybciej jak to możliwe. Wiemy bowiem, że liczy się czas reakcji, który sprawi, że problem zostanie rozwiązany błyskawicznie bez zbędnego stresu.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji całodobowo. Ponadto jesteśmy także otwarci na wszelkiego rodzaje współpracy. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie ślusarstwa, swoje działanie opieramy na doświadczeniu i wiedzy, którą stale aktualizujemy.

Oprócz montażu i wymiany zamków, służymy także pomocą podczas naprawy zamków. Zawodowo prowadzimy także usługę awaryjnego otwierania drzwi domów i samochodów.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami (61) 824-67-96 lub 662 869 662

Zamki listwowe GU KFV WinkHaus FUHR Sobinco

Inne usługi świadczone w Poznaniu przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Naprawa zamków
Usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Poznań
Awaryjne otwieranie samochodu Poznań
Awaryjne otwieranie mieszkań Poznań
Montaż i wymiana zamków Poznań
Naprawa zamków Poznań
Ślusarz Poznań