Montaż i wymiana zamka w drzwiach Gerda, Dierre Sochaczew

Montaz i wymiana zamkow Sochaczew

Zamontuj zamek profesjonalnie

Montaż i wymiana zamków to zadanie dla profesjonalistów. Dobrze, jeśli realizują je doświadczeni ślusarze –tylko wysokiej klasy specjalista daje gwarancję właściwej instalacji, która zapewni prawidłowe działanie mechanizmów w drzwiach i odpowiednią ochronę przed włamaniem. Pogotowie zamkowe w Sochaczewie dysponuje grupą sprawdzonych ślusarzy, którzy posiadają doświadczenie, umiejętności i wiedzę, aby sprawnie przeprowadzić montaż i wymianę zamków oraz naprawę zamków.

Nasza firma, poza instalacją zamków, proponuje Państwu także inne usługi ślusarskie. Zajmujemy się sprzedażą sprawdzonych zamków wysokiej jakości. Można je nabyć bezpośrednio u naszych ślusarzy, którzy w torbach narzędziowych zawsze posiadają kilka egzemplarzy różnych modeli. Prowadzimy także doradztwo w zakresie właściwego doboru zamków do określonych lokalizacji. Proponując klientom kilka różnorodnych mechanizmów bierzemy pod uwagę zarówno skuteczność ochrony, jak i komfort ich użytkowania.

Naszym klientom szczególnie polecamy zamki Gerda i zamki Dierre. Są to mechanizmy, których jakość wykonania, skuteczność ochrony oraz przyznane certyfikaty gwarantują właściwą ochronę przed złodziejami.

Warto korzystać z usług profesjonalistów. Wystarczy powiedzieć, że wyłącznie prawidłowo zamontowany zamek będzie skutecznie chronił mieszkanie, dom lub przedsiębiorstwo.


Inne usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe w Sochaczewie to firma, która pomaga klientom także w sytuacjach kryzysowych związanych z zatrzaśnięciem się drzwi od domów, mieszkań czy samochodów. Jesteśmy przygotowani, aby o każdej porze dnia i nocy wykonać awaryjne otwieranie mieszkań. Umiejętności oraz specjalistyczne narzędzia pozwalają nam wykonywać takie usługi bezinwazyjnie. Otwarcie bez kluczyków drzwi nie jest dla nas problemem.

Kierowcy cenią szczególnie usługę awaryjnego otwierania samochodów. Można ją bez obaw powierzyć naszym fachowcom, którzy realizując ją nie uszkodzą lakieru, blachy, zamka czy szyby.


Zamów usługę ślusarską do domu

Wszystkie usługi realizowane przez Pogotowie zamkowe w Sochaczewie przeprowadzane są w miejscu zgłoszonym przez klienta. Przyjeżdżamy pod wskazany w zgłoszeniu adres i niezwłocznie przystępujemy do pracy.

Nasi ślusarze są dostępni przez 24 godziny na dobę – także w niedziele i święta. Można się z nami umawiać na realizację prac w dogodnych dla siebie terminach i godzinach – jesteśmy w tym względzie bardzo elastyczni wobec oczekiwań klientów.

Zlecenia przyjmujemy telefonicznie – tel. 500-700-776

Zapraszamy!