Serwis i naprawa zamków Gerda, Dierre, Mottura Sochaczew

Naprawa zamkow Sochaczew

Tradycyjne usługi ślusarskie – zadanie dla sprawdzonych fachowców

Naprawa zamków to jedna z najbardziej powszechnych usług ślusarskich poszukiwanych na polskim rynku. Pogotowie zamkowe w Sochaczewie proponuje realizację napraw zamków wszystkich marek dostępnych w Polsce. Nasi ślusarze są doskonale przygotowani do tego, aby wykonać zlecenia związane zarówno z zamkami tradycyjnymi typu zamki wpuszczane czy nawierzchniowe, jak i zamkami specjalistycznymi, także antywłamaniowymi i nowoczesnymi mechanizmami szyfrowymi lub elektronicznymi.

Świadczymy usługi naprawy zamków i wymiany zamków dla wszystkich klientów indywidualnych, instytucjonalnych i przedsiębiorstw. Wszyscy, którzy korzystają z naszych usług, cenią sobie profesjonalizm realizacji i sprawność działania.

Zadbaj o zamki – postaw na sprawdzony serwis

Pogotowie zamkowe w Sochaczewie proponuje także usługę serwisu zamków. Polega ona na systematycznej konserwacji mechanizmów, dzięki czemu mogą one sprawnie działać przez wiele lat. Co więcej, dzięki regularnemu serwisowi zamków mechanizmy gwarantują skuteczne zabezpieczenie przed złodziejami i pełen komfort użytkowania.

Rosnącą popularnością cieszy się serwis zamków Dierre i serwis zamków Gerda. Nasi ślusarze to specjaliści w dziedzinie obsługi tych zamków. Jesteśmy gotowi także na serwis innych mechanizmów, jednakże najczęściej zajmujemy się zamkami Gerda i Dierre, ponieważ są one najpopularniejsze w polskich domach i firmach.

Co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Nasza firma zajmuje się szerokim zakresem działań ślusarskich. Jesteśmy przygotowani także do realizacji prac specjalistycznych – takich, którymi nie będzie umiał zająć się ślusarzrealizujący wyłącznie zadania związane zwymianą i naprawą zamków. W naszej ofercie znajdą Państwo między innymi awaryjne otwieranie mieszkań. Usługa ta przeznaczona jest dla osób, które zatrzasnęły drzwi w mieszkaniu, firmie, garażu czy biurze. Ślusarze z naszej firmy potrafią w bezinwazyjny sposób, bez użycia dedykowanych kluczy, otworzyć każdy zamek. Robią to w taki sposób, że bez obaw można powierzyć im to zadanie – specjalistyczny sprzęt, doświadczenie i umiejętności sprawiają, że nie uszkodzą ani mechanizmu, ani drzwi, ani ościeżnicy.

Popularną usługą, szczególnie wśród kierowców, jest awaryjne otwieranie samochodów. Stosowana jest wtedy, kiedy kierowca zatrzaśnie klucze i nie może dostać się do środkapojazdu. Takie zlecenia realizujemy priorytetowo – zaraz po zgłoszeniu jeden z naszych ślusarzy przyjeżdża na miejsce zdarzenia i bez kluczyków bezpiecznie otwiera samochód.

Zawsze do dyspozycji

Pogotowie zamkowe w Sochaczewie pracuje przez 7 dni w tygodniu przez całą dobę. Wszystkie terminy realizacji prac ustalamy z klientami dostosowując się do ich potrzeb i oczekiwań. Nasze usługi można zamawiać telefonicznie – tel. 500-700-776.

Zapraszamy!