Montaż i wymiana zamków Warszawa Bemowo

Montaż i wymiana zamków Warszawa BemowoZamki przede wszystkim powinny strzec Twojego bezpieczeństwa! W jaki sposób możesz zapewnić sobie poczucie komfortu i zyskać pewność, że nikt nieproszony nie wejdzie w progi Twojego domu? Wymieniając model zamka na nowy, bezpieczny zamek wykonany z wysokiej jakości materiałów.

Nasze pogotowie ślusarskie od kilkudziesięciu lat wymienia zamki w drzwiach mieszkań, domów i samochodów. Instalujemy również domofony, drzwi antywłamaniowe, systemy antywłamaniowe, wkładki, różnego rodzaju zamki. Otwieramy sejfy, świadczymy usługi doradcze w kwestii montażu i zaprojektowania wszelkiego rodzaju systemów zabezpieczeń.

Dla kogo przeznaczona jest usługa montażu i wymiany zamków?

•             Dla każdego, kto chce podnieść poziom bezpieczeństwa poprzez odświeżenie systemu zabezpieczającego mieszkanie czy biuro,
•             Dla każdego, kto boryka się z problemami związanymi z otwieraniem zamków – jeżeli już od jakiegoś czasu dostrzegają Państwo problemy z otwieraniem zamków to znak, że czas na wymianę zamka na lepszy model,
•             Dla osób, które właśnie stały się właścicielami mieszkania – niezależnie czy z rynku pierwotnego, czy wtórnego. Lepiej znać historię i stan swojego zamka. Często zdarzają się takie wypadki, w których deweloper nie inwestuje w dobre zabezpieczenia wykorzystując jedynie zamki niskiej jakości w drzwiach mieszkań. Zmień to!
•             Dla osób, które zgubiły klucze do mieszkania bądź podejrzewają kradzież zestawu kluczy do domu – nie warto ryzykować włamaniem, lepszym sposobem będzie po prostu wymiana kluczy na nowe.,
•             Dla osób, które wymieniły drzwi mieszkania na nowe – inwestycja w bezpieczeństwo to inwestycja w lepszą przyszłość.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Numer serwisowy 6:00 – 24:00:
662-869-662

Usługę montażu i wymiany zamków przeprowadzamy 7 dni w tygodniu: 6:00 – 24:00 – także w niedzielę i święta, niezależnie od dnia. Nasi ślusarze dojadą na Bemowie w każde wyznaczone  miejsce. Nie posiadamy żadnej taryfy nocnej lub dodatkowych opłat! Płacisz jedynie za usługę i za koszty wymiany zamka (zakup bądź doradztwo).

Instalowaliśmy już zamki w wielu miejscach: zarówno w domach osób, którym zależy na bezpieczeństwie, jak i w urzędach, bankach, firmach czy restauracjach. Znamy zarówno klasyczne mechanizmy zamków, jak i te najnowsze, które wykorzystywane są coraz częściej – m.in. systemy elektronicznego dostępu (elektroniczne karty dostępu).

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 662-869-662

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w dzielnicy Bemowo to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Ślusarstwo

Pogotowie ślusarskie Warszawa Bemowo
Awaryjne otwieranie samochodu Warszawa Bemowo
Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Bemowo
Montaż i wymiana zamków Warszawa Bemowo
Naprawa zamków Warszawa Bemowo
Ślusarz Warszawa Bemowo