ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Montaż i wymiana zamków Warszawa Centrum

Pogotowie zamkowe Warszawa Centrum
Awaryjne otwieranie samochodu Warszawa Centrum
Awaryjne otwieranie mieszkań Warszawa Centrum
Montaż i wymiana zamków Warszawa Centrum
Naprawa zamków Warszawa Centrum
Ślusarz Warszawa Centrum

Montaż i wymiana zamków Warszawa CentrumZmień zamki na nowe, precyzyjne mechanizmy i ciesz się bezpieczeństwem! Nieprawidłowo działający zamek to dokładnie taka sama sytuacja, w której po wyjściu z domu nie zamknąłbyś drzwi bądź pozostawiłbyś otwarte drzwi Twojego samochodu wraz z kluczykami w stacyjce! Nie doprowadź do sytuacji, w której źle działający zamek jest następstwem niezbyt przyjemnych sytuacji – zabezpiecz się już dziś, wybierając odpowiedni mechanizm.
 
Przedstawiamy Państwu usługę montażu i wymiany zamków, którą oferujemy mieszkańcom Śródmieścia. Jesteśmy firmą, która posiada wieloletnie doświadczenie. Nasi Klienci zawsze są zadowoleni – ponieważ nie tylko naprawiamy problem, ale służymy fachową pomocą i doradztwem w wielu kwestiach, między innymi pomagamy wybrać najlepszy model zamka, odpowiednie drzwi antywłamaniowe czy planujemy systemy zabezpieczeń w taki sposób, aby mogły one ochronić najlepiej naszych Klientów. Zajmujemy się również montażem systemu Master Key – czyli takich mechanizmów, które do otworzenia ich wymagają jedynie jednego klucza.
 
Jako pogotowie ślusarskie jesteśmy jedynym w Polsce przedstawicielem firmy KESO – szwajcarskiej firmy produkującej produkty wysokiej jakości. Ich produkty charakteryzują się  unikalnymi, nowoczesnymi rozwiązaniami, które zabezpieczają dom Klienta na wiele lat. Klient, dzięki kluczom kodowym, może dowolnie personalizować dostęp poszczególnych użytkowników klucza, ma także pełny dostęp do historii otwierania drzwi kluczem. W przypadku zagubienia klucza wystarczy go rozkodować – unikamy wtedy zbędnych stresów związanych z taką sytuacją, zazwyczaj kojarzoną jako nieprzyjemną.

Kompleksowe obsługa ślusarska w Warszawie

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Warszawa Al. Jerozolimskie 214
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 8:00 – 16:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

 
Nasi ślusarze wybiorą za Państwa zamki w momencie, gdy nie mają Państwo czasu na samodzielny dobór bądź po prostu nie wiedzą jakimi kryteriami kierować się podczas zakupu. Oferujemy zniżki na zamki, które wynegocjowaliśmy z producentami specjalnie dla Państwa – mają Państwo gwarancję dobrej, sprawdzonej ceny.
 
Montaż zamków polecamy osobom, które właśnie zakupiły mieszkanie. Wymiana zamków na nowe to pierwszy kroku ku lepszej, bezpieczniejszej przyszłości. Dlatego warto zdecydować się na wymianę zamków w momencie zakupu mieszkania z rynku wtórnego (nigdy nie wiadomo, czy poprzedni właściciel nie posiada kluczy), jak i z pierwotnego – bowiem deweloperzy, instalując zamki zazwyczaj nie dbają o najwyższy poziom bezpieczeństwa. Nakładki drzwi mieszkań są w takich przypadkach często podobne, co przyczynia się do wzrostu prawdopodobieństwa masowego włamania w całym pionie bądź na całym piętrze.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z usługi montażu i naprawy zamków Warszawa Centrum. Zadzwoń 500-700-776

Inne usługi świadczone przez ABC Zabezpieczeń w dzielnicy Centrum to:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Ślusarstwo