Montaż i wymiana zamków Wrocław Stare Miasto

Ślusarze z pasją – to my!

Montaż i wymiana zamków Wrocław Stare MiastoGdy potrzebne jest zakładanie zamków na wrocławskim Starym Mieście, montaż i wymiana zamków albo awaryjne otwieranie samochodów – warto zgłosić się do nas! W prowadzonym przez nas pogotowiu zamkowym pracują bowiem jedynie najlepsi ślusarze z wieloletnim doświadczeniem. Dla nas najwyższa jakość usług to sprawa kluczowa.
Dysponujemy znakomitym sprzętem światowych marek – wymieńmy choćby zamki Gerda, zamki Dierre czy zamki Mottura, które również mamy w bieżącej sprzedaży.
Warto wybrać ślusarzy z pasją! Pogotowie ślusarskie zawsze służy pomocą!

Gdzie pracują najlepsi ślusarze?

Wszyscy ślusarze zatrudnieni w Pogotowiu zamkowym Wrocław Stare Miasto to wspaniali fachowcy z wieloletnim doświadczeniem w branży. Dodatkowo regularnie uczestniczą w specjalistycznych szkoleniach branżowych. Dla nas żadna awaria nie jest problemem.
Zakładanie zamków, montaż i wymiana zamków, awaryjne otwieranie aut, awaryjne otwieranie drzwi  – tym właśnie zajmujemy się dla Państwa od lat. Jesteśmy znani z tego, iż każdą usługę wykonujemy w pełni profesjonalnie i szybko. W przypadku awarii zapraszamy do pogotowia zamkowego!

Kompleksowe obsługa ślusarska we Wrocławiu

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Wrocław ul. Traugutta 144
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Sklepy z wkładkami Gerda Rim

Szybki serwis w dzielnicach: :

Psie Pole, Fabryczna, Śródmieście, Krzyki

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Inne usługi wykonywane w dzielnicy Stare Miasto:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie samochodów
Naprawa zamków
Ślusarz

24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu!

Pragniemy poinformować, iż Pogotowie zamkowe Wrocław dzielnica Stare Miasto pracuje dla Państwa nieprzerwanie, przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Zawsze jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów.

Służymy pomocą przy różnego rodzaju awariach. Montowanie zamków, awaryjne otwieranie aut, wymiana zamków – to nasza codzienna praca. Mamy znakomity sprzęt – zamki Gerda, zamki Dierre, zamki Mottura, prowadzimy również bieżącą sprzedaż tych urządzeń zamkowych.
Także podczas pracy dysponujemy nowoczesnymi narzędziami, dzięki którym na stolarce drzwiowej, a także na lakierze auta nie znajdą Państwo, po wykonanej usłudze, najmniejszego śladu naszej ingerencji. Jesteśmy fachowcami najwyższej klasy!

Aby nas wezwać, wystarczy zadzwonić, telefon 662-869-662
Ślusarze z Pogotowia zamkowego Wrocław Stare Miasto zapraszają do skorzystania z profesjonalnych usług ślusarskich! Nikogo nie pozostawiamy bez pomocy!

Ślusarz Wrocław Stare Miasto
Awaryjne otwieranie samochodu Wrocław Stare Miasto
Awaryjne otwieranie mieszkań Wrocław Stare Miasto
Montaż i wymiana zamków Wrocław Stare Miasto
Naprawa zamków Wrocław Stare Miasto
Pogotowie zamkowe Wrocław Stare Miasto