ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
ABC Zabezpieczeń
Gdańsk     •     Gdynia     •     Sopot          Katowice     •     Kraków          Poznań          Warszawa          Wrocław          Łódź     •     inne

Naprawa zamków Gdańsk Chełm

Pogotowie zamkowe Gdańsk Chełm
Awaryjne otwieranie samochodu Gdańsk Chełm
Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Chełm
Montaż i wymiana zamków Gdańsk Chełm
Naprawa zamków Gdańsk Chełm
Ślusarz Gdańsk Chełm

Naprawa zamków Gdańsk ChełmNaprawa zamków to usługa, która wykonujemy wielokrotnie każdego dnia. Zgłaszają się do nas Klienci, których zamki, poprzez codzienną eksploatację, zaczęły się zacinać lub blokować. Tak działający system antywłamaniowy nie gwarantuje Państwu bezpieczeństwa. Dlatego warto wezwać ślusarza z gdańskiego Pogotowia zamkowego w dzielnicy Chełm i zmówić naprawę zamków. Nasz specjalista już w kilka chwil pojawi się pod wyznaczonym adresem i wykona konieczną usługę. W przypadku, gdyby okazała się ona niemożliwa, proponujemy usługę montażu i wymiany zamków na nowszy model.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk-Chełm nie zajmuje się jedynie naprawą zamków. Prowadzimy serwis zamków uważanych za najlepsze na polskim rynku. Serwis Gerda oraz serwis Dierre pozwala na utrzymanie mechanizmów w doskonałej kondycji przez długie lata.
Kolejne usługi ślusarskie, które chcemy Państwu zaproponować, to awaryjne otwieranie samochodów oraz awaryjne otwieranie drzwi. Do naszych codziennych prac zaliczamy również awaryjne otwierani mieszkań.
 
Pogotowie zamkowe Gdańsk-Chełm  pracuje przez całą dobę. Usługi ślusarskie można zamawiać telefonicznie  – kontakt 662-869-662. Zapraszamy!

Kompleksowe obsługa ślusarska w Gdańsku

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Gdańsk ul. Gałczyńskiego 20
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

 

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662