ABC Zabezpieczeń | Naprawa zamków Gdańsk

Naprawa zamków

Naprawa zamków GdańskGłówną funkcją, jaką pełni zamek jest zapewnienie nam bezpieczeństwa. Zamek powinien otwierać się idealnie, bez zbędnego wysiłku, otwieranie nie powinno nam również zająć dużo czasu. Dlatego jeśli zauważymy, że nasz zamek nie działa tak sprawnie, jak powinien albo mamy problem z włożeniem klucza do zamka warto skorzystać z porady pogotowia ślusarskiego, które w szybki sposób naprawi zamek i doradzi najlepsze rozwiązania danego problemu.

Nasze pogotowie ślusarskie w Gdańsku prowadzi naprawę zamków. Nasi ślusarze dojeżdżają do klientów w przeciągu kilku minut na terenie Gdańska i sprawnie przystępują do pracy. Pierwszym etapem jest dokładna diagnoza problemu, następnie ślusarz proponuje kilka rozwiązań, które według niego będą najlepsze.

Zamki w drzwiach to chyba ostatnia rzecz, o pielęgnacji której pamiętam. Klucze zazwyczaj wrzucam do torby a zamek, jak zamek – po prostu sobie jest. Jednak pewnego dnia zamek do drzwi mieszkania wypadł nam zupełnie! Zaskoczyło mnie to niesamowicie. Owszem, był on wysłużony, ale żeby aż tak? Zadzwoniłam do pogotowia ślusarskiego i po kilku minutach przyjechał miły pan, ślusarz z tego pogotowia. Obejrzał zamek (a raczej dziurę po zamku), przyjaźnie się zaśmiał i zaproponował nam naprawę tego zamka. Okazało się, że mechanizm nie jest zły tylko drzwi wymagają wymiany. Szybko zaadaptował zamek w taki sposób, aby działał, jednak polecił wymienić drzwi. Już niedługo zamierzamy to zrobić i znowu skorzystamy z usług pogotowia ślusarskiego. Zdecydowanie polecam każdemu, kto jeszcze się waha. Konkurencyjne ceny i wysoka jakość usług to jedne z wielu zalet tej firmy.
Asia, Gdańsk

Kompleksowe obsługa ślusarska w Gdańsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Gdańsk ul. Gałczyńskiego 20
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Oprócz naprawy zamków nasz ślusarz podpowie Państwu jakich działań unikać, aby zachować żywotność zamka i kluczy Państwa mieszkania. Czego nie należy robić?
–  kupować zamków z niesprawdzonych źródeł – słaba jakość wykonania sprawi, że bardzo szybko zamek zużyje się i będzie wymagał wymiany. Czy to się opłaca? Według naszego pogotowia nie.
 zrzucać kluczy z góry, rzucać nimi, przechowywać w miejscu w których narażone są na otarcia i uderzenia – materiał, z którego wykonane są klucze jest podatny na uszkodzenia mechaniczne (co prawda w mniejszym stopniu niż nasz telefon, ale należy o tym pamiętać). Podobnie nie zalecamy otwierania butelek kluczami czy używania kluczy jako narzędzia.

Jeśli potrzebują Państwo firmy, która szybko naprawi Państwa zamek, zapraszamy do kontaktu. 

Zapraszamy do kontaktu pod numerem 662-869-662

Inne usługi świadczone w Gdańsku przez ABC Zabezpieczeń:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Usługi ślusarskie

Pogotowie zamkowe Gdańsk
Awaryjne otwieranie samochodów Gdańsk
Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk
Montaż i wymiana zamków Gdańsk
Naprawa zamków Gdańsk
Ślusarz Gdańsk