Naprawa zamków Gdańsk Stogi

Naprawa zamków Gdańsk StogiNaprawa zamków jest usługą, którą Pogotowie zamkowe wykonuje każdego dnia na terenie dzielnicy Gdańska – Stogi. Sprawny zamek gwarantuje bezpieczeństwo, więc nie warto lekceważ tego, że zamontowany w domu lub biurze zamek często się zacina lub blokuje. W takich sytuacjach należy wezwać Pogotowie zamkowe Gdańsk-Stogi, które już w kilka chwil po otrzymaniu wezwania pojawia się pod wyznaczonym adresem.

Prowadzimy specjalistyczny serwis zamków. Głównie jest to serwis zamków Dierre oraz serwis zamków Gerda. Powoduje to fakt, iż zamki powyższych producentów są najbardziej popularnymi na polskim rynku.
Pogotowie zamkowe Gdańsk-Stogi przygotowało w swojej ofercie wiele usług ślusarskich. Zajmujemy się awaryjnym otwieraniem drzwi. Dla właścicieli zatrzaśniętych pojazdów wykonujemy awaryjne otwieranie samochodów. Nasi ślusarze są także niezastąpieni w usługach montażu zamków oraz wymiany zamków.

Pracujemy całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Co więcej, dyżurujemy we wszystkie święta. W razie potrzeby wystarczy zadzwonić do Pogotowia zamkowego Gdańsk-Stogi – tel.662-869-662. Zapraszamy!

Kompleksowe obsługa ślusarska w Gdańsku

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Sklep z zamkami do drzwi antywłamaniowych
Gdańsk ul. Gałczyńskiego 20
Do sklepu zapraszamy od poniedziałku do piątku
w godzinach 9:00 – 17:00

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naszych usług? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

Pogotowie zamkowe Gdańsk Stogi
Awaryjne otwieranie samochodu Gdańsk Stogi
Awaryjne otwieranie mieszkań Gdańsk Stogi
Montaż i wymiana zamków Gdańsk Stogi
Naprawa zamków Gdańsk Stogi
Ślusarz Gdańsk Stogi