Naprawa zamków Kraków Krowodrza

Naprawa zamków Kraków KrowodrzaPogotowie zamkowe Kraków Krowodrza każdego dnia wzywane jest na terenie tej dzielnicy do naprawy zamków. Realizacją tej usługi zajmujemy się od wielu lat; dzięki ciągłemu zdobywaniu najnowszej wiedzy z branży ślusarskiej, posiadamy odpowiednie umiejętności do wykonywania tego zlecenia na najnowszych zamkach – nawet tych, posiadających wyjątkowo skomplikowane mechanizmy.
Jeżeli zauważysz, że Twój zamek nie działa tak jak dotychczas, często się zacina lub drzwi się nie domykają, wezwij jednego ze ślusarzy pracujących w krakowskim Pogotowiu zamkowym. Już w kilka chwil pod wyznaczonym adresem pojawi się nasz specjalista, który oceni sytuację i przystąpi do ekspresowej oraz solidnej naprawy, dzięki której Twój zamek będzie działał jak nowy!

Różnorodność usług

W naszej ofercie znajduje się wiele usług ślusarskich. Codziennie jesteśmy wzywani do awaryjnego otwierania drzwi lub awaryjnego otwierania samochodów. Są to usługi, które wymagają od nas precyzji, aby zlecenie mogło przebiegać bezinwazyjnie.
Naszą specjalnością są: montaż zamków oraz wymiana zamków. Jeśli chcesz cieszyć się bezpieczeństwem we własnym domu lub biurze oraz sprawnie działającym zamkiem, wezwij do tej usługi fachowców z Pogotowia zamkowego działającego na terenie dzielnicy Krakowa – Krowodrza. Posiadamy umiejętności niezbędne do wykonania powyższych usług na najwyższym poziomie!
Prowadzimy serwis zamków, uważanych za najlepsze systemy antywłamaniowe na polskim rynku – serwis Dierre oraz serwis Gerda. Zamki tych producentów posiadają odpowiednie certyfikaty oraz atesty, które świadczą o wykonaniu ich z najwyższej jakości materiałów. To gwarantuje Państwu bezpieczeństwo na wiele lat i zapewnia, że żadna postronna osoba nie dostanie się do zabezpieczonego nimi pomieszczenia.

Nie tylko naprawiamy zamki w drzwiach

 

kup wkładke

Zajrzyj do naszego sklepu internetowego z zamkami (www.kupzamek.pl)

Gerda Rim w sklepach

Inne usługi świadczone w Krakowie:

Awaryjne otwieranie mieszkań
Awaryjne otwieranie Samochodów
Montaż i wymiana zamków
Naprawa zamka
Usługi ślusarskie

Gerda Rim 6000 sklep

Potrzebujesz więcej informacji na temat naprawy zamka? Skontaktuj się z nami:

Ogólnopolski numer serwisowy
(w godzina 6:00 do 24:00): 662-869-662

24 h/ dobę

Pracujemy całodobowo, przez 7 dni w tygodniu. Dodatkowo dyżurujemy we wszystkie święta – jako jedni z nielicznych w branży ślusarskiej.
Pogotowie zamkowe Kraków dzielnica Krowodrza poleca się do wielu usług ślusarskich! Telefon 662-869-662

Pogotowie zamkowe Kraków Krowodrza
Awaryjne otwieranie samochodu Kraków Krowodrza
Awaryjne otwieranie mieszkań Kraków Krowodrza
Montaż i wymiana zamków Kraków Krowodrza
Naprawa zamków Kraków Krowodrza
Ślusarz Kraków Krowodrza